1. Discover Lexus
  2. Lexus LC convertible debut
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

НОВИЙ КОНЦЕПТ

Презентація концепту Lexus LC Convertible на Північноамериканському міжнародному автосалоні у Детройті 2019 (NAIAS) демонструє найновітнішу розробку бренда. На неї автомобільний світ чекав з часів сенсаційного LC Coupe, представленого три роки тому у Детройті.


СТИЛЬНИЙ ОБРАЗ

Відкритий родстер є втіленням концепції LC Сoupe. Головною метою дизайнерів концепту Convertible було виразити його неперевершену красу. Кожна лінія автомобіля викликає захоплення: від особливого нахилу лобового скла до плавних контурів задньої панелі кузова. Неймовірний з усіх боків дизайн LC Convertible вирізняє цей амбітний автомобіль з усієї лінійки Lexus.


ВИТОНЧЕНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Окрім привабливого зовнішнього дизайну листового металу, LC Convertible вразить як водіїв, так і пасажирів особливим салоном, що відповідає найменшим примхам. Зручні підігнані сидіння та доступність усіх перемикачів і кнопок перетворять навіть звичайну поїздку на справжню пригоду. Салон обшитий тонкою білою комбінованою шкірою, а яскравий жовтий шов додає яскравості, не відволікаючи від витонченої елегантності загального дизайну.


БЕЗДОГАННИЙ РЕЗУЛЬТАТ

LC Convertible – це не просто відкритий автомобіль преміум-класу. Його чіткі зовнішні лінії створюють бездоганний образ. Короткі звиси, 22-дюймові колеса та широка посадка свідчать про неймовірний потенціал автомобіля.