zimove vzuttya dlya Image

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 09.11.2017

ЗИМОВЕ ВЗУТТЯ ДЛЯ LX 450d

ВТІЛЕННЯ ПРИНЦИПІВ ОМОТЕНАШІ

Напередодні нового зимового сезону дилерська мережа Lexus в Україні традиційно дбає про своїх клієнтів та готує до зими флагман модельного ряду Lexus LX 450d. Одним із проявів такої турботи є забезпечення автомобіля комплектом зимових шин безпосередньо при продажу.
Такий підхід є відображенням філософії бренда Lexus, невід’ємна частина якої — втілення принципів традиційної японської гостинності Омотенаші. За канонами Омотенаші, кожен гість дилерського центру, кожен клієнт Lexus має насолоджуватися підкреслено високим рівнем уваги та почуватися особливим.
LX 450d, 5-місний автомобіль класу «люкс» з турбодизельним двигуном V8 надзвичайно потужний та водночас ощадливий. Автомобіль однаково добре пристосований як до подорожей на далекі відстані, так і до їзди по бездоріжжю.
Щойно опинившись у салоні, ви будете вражені витонченим оформленням кожної деталі, починаючи з напрочуд зручних сидінь, оббитих м’якою комбінованою семіаніліновою шкірою, і закінчуючи системою мікроклімату Lexus Climate Concierge.
LX подарує вам цілковиту свободу пересування та потурбується про додаткові засоби безпеки завдяки інноваційній комплексній системі Lexus Safety System+. Вона поєднує системи передаварійної безпеки (PCS), допомоги утримання в обраній смузі (LKA), адаптивного дальнього світла (AHS) та адаптивний круїз-контроль, що регулює швидкість руху відповідно до швидкості транспортного засобу, що рухається попереду.
Відому в світі комфортабельність автомобілів Lexus вчергове вдалося покращити завдяки застосуванню передніх гідравлічних опор двигуна з електронним керуванням, що зменшують вібрації, та широкому використанню звукоізоляційних матеріалів
На трасі чи по бездоріжжю, влітку чи взимку — з Lexus LX 450d кожна поїздка принесе максимум задоволення. Детальніше — в офіційних дилерів Lexus в Україні.
Визнайте, ви хочете Lexus!
Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus. Судження про вигідність пропозицій є оціночним та не свідчить про акційний характер умов продажу.