lexus sponsor Image

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 10.08.2017

LEXUS СТАВ ГОЛОВНИМ СПОНСОРОМ

74-ГО ВЕНЕЦІАНСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

Вперше в історії бренд Lexus стане головним спонсором Венеційського кінофестивалю (Venice Film Festival), який відбудеться на острові Лідо з 30 серпня по 9 вересня 2017 року. Партнерство з одним із найпрестижніших міжнародних кінофестивалів — це чергова ілюстрація відданості Lexus світові кіно. Вона стала очевидною із започаткуванням міжнародного конкурсу короткометражних фільмів Lexus Short Films у 2013 році та нещодавньою співпрацею з командою науково-фантастичного блокбастеру Люка Бессона (Luc Besson) офіційних дилерів«Валеріан і місто тисячі планет» (Valerian and the City of a Thousand Planets).
Фірмовий стенд Lexus на фестивалі буде оформлений як лаунж-зона на Терасі бієнале (Biennale Terrace). Тут буде презентовано дві флагманські моделі бренда — купе LC і седан LS. Також на час проведення заходу бренд виділить 40 гібридних автомобілів для обслуговування поважних гостей.
Президент цьогорічного журі, актриса Аннетт Бенінг, прибуде на червону доріжку фестивалю на новому гібридному Lexus LS 500h.
«Ми пишаємося участю у цьому престижному заході, який протягом одинадцяти днів привертає до себе увагу всього світу, — говорить Луїджі Лука (Luigi Lucà), директор Lexus Італія. — Наша компанія поділяє чимало цінностей, які шанують у кінематографі. Так само як актори і режисери, ми прагнемо щодня вдосконалювати та відшліфовувати наше мистецтво. У своїй роботі ми поєднуємо стиль, елегантність і увагу до деталей, аби подарувати клієнтам унікальні емоції та дивовижні враження».
Визнайте, ви хочете Lexus!