Дилерський центр Лексус

НОВИНИ LEXUS

МЕРЕЖА ОФІЦІЙНИХ ДИЛЕРСЬКИХ ЦЕНТРІВ LEXUS В УКРАЇНІ ПРАЦЮЄ У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ

Офіційні дилерські центри Lexus в Україні продовжують працювати за звичним розкладом і надають увесь перелік послуг.
Згідно з постановою № 255 Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 року, на період запровадження в Україні карантину через поширення COVID-19 низці підприємств дозволяється виконувати певні види діяльності. До цього переліку входить діяльність з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів і їхнього періодичного випробування на предмет дорожньої безпеки, а також діяльність з сертифікації автомобілів, їхніх запчастин та обладнання.
Усі дилерські центри Lexus в Україні зобов’язані дотримуватися відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та створюють усі умови щодо забезпечення співробітників і відвідувачів засобами індивідуального захисту, а саме: респіраторами або масками для захисту обличчя та очей. Окрім того, автосалони офіційних дилерів Lexus забезпечують регулярне проведення рекомендованих дезінфекційних заходів.
За додатковою інформацією щодо графіку роботи та пропозицій офіційних дилерських центрів звертайтеся до представників мережі Lexus в Україні.
За докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.