1. Discover Lexus
  2. 2020
  3. ES250-nova-komplektatsiia-miyata
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ
НОВИНИ LEXUS

LEXUS ES250 У НОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ «МІЯТА»

Lexus ES250 у новій комплектації «Міята» — посилена безпека та комфорт із додатковою вигодою*

 

Розширені можливості системи безпеки, елегантність дизайну, сучасні рішення для комфортного керування у зимовий період та вигідна цінова пропозиція* — усе це поєднує Lexus ES250 у новій комплектації «Міята» . Він успадкував ключові риси лінійки бізнес-седанів Lexus і гарантує безкомпромісну надійність, якість виконання та насолоду від водіння розкішного автомобіля за рекомендованою ціною 1 364 194 грн*.

Особливість Lexus ES250 у пакетній комплектації** «Міята» — посилена безпека для безтурботних подорожей. Модель оснащено комплексом систем безпеки Лексус Сейфті Сістем Плюс (Lexus Safety System+) для максимальної впевненості на дорозі***. Система автоматичного аварійного гальмування, адаптивний круїз-контроль, автоматичне дальнє світло, система розпізнавання дорожніх знаків та система допомоги утриманню у межах смуги гарантують контроль і безпеку для всіх учасників дорожнього руху.

Також автомобіль оснащений додатковими системами активної безпеки, покликаними зменшити кількість аварійних ситуацій***. Це система відслідковування «сліпих зон» (BSM), попередження та автоматичне гальмування під час руху заднім ходом у випадку наближення автомобіля у перпендикулярному напрямку (RCTAB), що допоможе безпечно виїхати з парковки. Крім того, в Lexus ES250 у комплектації «Міята» передбачено інтелектуальний датчик паркування з автоматичним гальмуванням при наближенні до перешкоди (ICS).

У салоні автомобіля Lexus з'явилася мультимедійна система з 12,3-дюймовим дисплеєм та сенсорною системою дистанційного керування, а також DVD-програвачем, цифровим радіо і навігацією, що забезпечать зручність за кермом.

Для підвищеного комфорту керування автомобілем у холодну пору року в Lexus ES250 у комплектації «Міята» реалізовані підігрів лобового скла, передніх сидінь та керма.

Серед інших доповнень моделі — підтримка Apple CarPlay® і пристрій бездротового заряджання для зручності користування смартфоном у подорожах, електрорегулювання передніх сидінь та оздоблення їх штучною шкірою «Тахара». Також в автомобілі передбачена камера заднього огляду, зручний люк у даху, стильні 18-дюймові колісні диски і бісвітлодіодні фари головного світла для повного контролю над ситуацією на дорозі.

Lexus ES250 у комплектації «Міята» — це просторий автомобіль бізнес-класу з вишуканим дизайном, що дарує відчуття статусності на кожному кілометрі дороги.

* Під «додатковою вигодою», «вигідною ціновою пропозицією» мається на увазі ціна, яку дилерам рекомендовано не перевищувати (рекомендована) та котра діє на окремі автомобілі 2020 року виробництва, що пройшли митне оформлення і наявні на складах підприємства в Україні (VIN-номери JTHB11B1******267, JTHB11B1******379, JTHB11B1******195, JTHB11B1******281, JTHB11B1******428, JTHB11B1******426, JTHB11B1******495, JTHB11B1******114, JTHB11B1******800). Діє в офіційних дилерських центрах Lexus в Україні у період з 1 до 31 січня 2021 року або до моменту продажу останнього автомобіля на складі в Україні, на який розповсюджується дія пропозиції (залежно від того, що наступить раніше). Вказана з ПДВ (20%) без урахування спеціальних акцій та пропозицій, які можуть діяти на момент придбання в офіційному дилерському центрі Lexus. Не є офертою. Інформація може не бути остаточною та підлягає уточненню в офіційному дилерському центрі Lexus.

** Під пакетною комплектацією мається на увазі перелік опцій (технічних характеристик), встановлених виробником для визначеної конфігурації автомобіля на ринку продажу. Назви комплектацій є суто умовними, наведені заради зручності в розподілі технічних характеристик і можуть відрізнятися або бути відсутніми в документах та інших матеріалах.
*** Електронні системи безпеки є допоміжними та за жодних обставин не можуть замінити водія, який завжди є відповідальним за безпечне керування.

За більш докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включаючи дистанційне обслуговування, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus  Lexus в Україні.