24 HOUR ‘SUNRISE TO SUNRISE’

НОВИНИ LEXUS

24-ГОДИННИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ «ВІД СВІТАНКУ ДО СВІТАНКУ» ДОРОГАМИ ЄВРОПИ

Після запуску нового Lexus UX на початку року цей 24-годинний захід ознаменував собою наступний захопливий розділ в історії бренда: гостям запропонували абсолютно новий формат — проїхатися дорогами кількох країн за кермом Lexus UX, щоб здійснити унікальний тест-драйв.
Розпочавшись і завершившись у променях ранкового сонця, 24-годинна пригода стала мандрівкою, де мало не щосекунди відкривався новий краєвид, за кожним поворотом на гостей чекали приголомшливі панорами, а кожна нова локація вирізнялася своєю унікальністю — і все це за кермом повністю нового Lexus UX.
Від гірських панорам піку Егюій дю Міді в Шамоні до невгамовного Мілана, від сходу сонця над швейцарським озером Леман до давнього міста Кандело в Італії — гості проїхали понад 300 кілометрів дорогами Швейцарії, Франції та Італії, насолоджуючись нескінченними панорамами. Ця мандрівка була створена, щоб продемонструвати сутність і переваги Lexus UX, такі як самозарядна гібридна технологія й інноваційна система безпеки. Адже Lexus UX — це автомобіль для міських дослідників, які прагнуть насолоджуватися смаком розкішного стилю життя.
Фотограф-урбаніст Ельза Бледа, амбасадор та обличчя нещодавньої глобальної рекламної кампанії Lexus UX, стала куратором виставки, яка досліджує тему нових горизонтів та урбаністичних ландшафтів і була представлена в Мілані як частина цього унікального заходу.