lexus lx 450d ваше авто – це ваша територія

LEXUS LX 450d

ВАШЕ АВТО – ЦЕ ВАША ТЕРИТОРІЯ

Цього сезону Lexus в Україні дбає про своїх клієнтів, безпеку та захищеність автомобіля та пропонує завітати до найближчого офіційного дилера Lexus за вигідними пропозиціями та дізнатись, що помножить впевненість у безпеці та недоторканності вашого нового автомобіля Lexus LX 450d – вашої території!
Такий підхід турботи про клієнтів є відображенням філософії бренда Lexus, невід’ємна частина якої — втілення принципів традиційної японської гостинності Омотенаші. За канонами Омотенаші, кожен гість дилерського центру, кожен клієнт Lexus має насолоджуватися підкреслено високим рівнем уваги та почуватися особливим.
LX 450d, 5-місний автомобіль класу «люкс» з турбодизельним двигуном V8 надзвичайно потужний та водночас ощадливий. Автомобіль однаково добре пристосований як до подорожей на далекі відстані, так і до їзди по бездоріжжю.
Щойно опинившись у салоні, ви будете вражені витонченим оформленням кожної деталі, починаючи з напрочуд зручних сидінь, оздоблених м’якою комбінованою семіаніліновою шкірою, і закінчуючи системою мікроклімату Lexus Climate Concierge.
LX подарує вам цілковиту свободу пересування та потурбується про додаткові засоби безпеки завдяки інноваційній комплексній системі Lexus Safety System+. Вона поєднує системи передаварійної безпеки (PCS), допомоги утримання в обраній смузі (LKA), адаптивного дальнього світла (AHS) та адаптивний круїз-контроль, що регулює швидкість руху відповідно до швидкості транспортного засобу, що рухається попереду.
Відому в світі комфортабельність автомобілів Lexus вчергове вдалося покращити завдяки застосуванню передніх гідравлічних опор двигуна з електронним керуванням, що зменшують вібрації, та широкому використанню звукоізоляційних матеріалів.
На трасі чи по бездоріжжю, влітку чи взимку — з Lexus LX 450d кожна поїздка принесе максимум задоволення.
Детальніше – в офіційних дилерів Lexus в Україні.
Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus. Судження про вигідність пропозицій є оціночним та не свідчить про акційний характер умов продажу.