Максим Бахматов та Lexus NX

МАКСИМ БАХМАТОВ ТА LEXUS

ПАРТНЕРСТВО НА ҐРУНТІ НОВАТОРСТВА

Відомий український бізнесмен у сфері інноваційних проектів та ревіталізації, автор серії медійних проектів Максим Бахматов представив широкому загалу серію інтерв'ю з успішними новаторами у різних сферах. Партнером нового проекту “Новатор”, локалізованого на YouTube-каналі Максима, є бренд Lexus, для якого інноваційний підхід посідає одне з чільних місць
Усі герої – успішні люди, які на власному прикладі доводять, що ключем до успіху є саме інновації. Вони демонструють, як досягнути успіху в Україні незалежно від напряму діяльності. Їхні історії доводять, що нові ідеї можна втілювати у різних сферах: агробізнесі, виробництві літаків, яхт, мобільних додатків тощо.
Усі ці приклади покликані надихнути глядачів каналу Максима Бахматова по-іншому поглянути на бізнес та перспективи в Україні. Можливо, хтось почне розробляти і втілювати продукти, сервіси та рішення, актуальні та потрібні в усьому світі. Адже нові ідеї повинні поліпшувати щоденне життя, робити його зручнішим. Саме цим займається Lexus у сфері автомобільних технологій.
Проект, заснований на співпраці з Lexus, має стати черговим новаторським здобутком Максима Бахматова. У його портфоліо – авторство та реалізація успішних проектів різної спрямованості: від розважального шоу Comedy Club до майбутньої української «кремнієвої долини» – інноваційного парку UNIT.City.
Це виняткова локація, яка має зосередити у собі найсучасніші ідеї та стартапи. UNIT Factory, фабрика IT-спеціалістів – одна з найважливіших її складових. Навчання у UNIT Factory безкоштовне, адже ця школа має бути доступною для кожного талановитого студента, який мріє реалізуватися у світі IT-технологій. Концепція проекту UNIT.City передбачає підтримку людського потенціалу, утримування його в межах України, а отже – розвиток української економіки.
«Головне для мене – створювати нове, рухатися вперед і не зупинятися. У цьому розумінні ми з Lexus на одній хвилі», – говорить Максим Бахматов.

Що стосується бренда Lexus, то його останні досягнення втілилися, зокрема, у гібридній моделі Lexus NX. Авто демонструє один із головних принципів Lexus – прагнення мінімізувати шкоду для довкілля. Гібридна модель Lexus NX дає можливість використовувати електродвигун і у такий спосіб запобігати забрудненню повітря. Інтелектуальна система безпеки Lexus Safety System+ допомагає уникнути зіткнення, запобігає з'їзду зі смуги, розпізнає дорожні знаки та забезпечує адаптивний круїз-контроль.
Lexus NX hybrid задовольняє вимоги сучасного водія і з точки зору дизайну. NX став більш «хижим», але залишився елегантним. Ця модель Lexus матиме ідеальний вигляд на тлі міського пейзажу та впевнено подолає далекі відстані за межами міста.
Довідка:
Максим Бахматов – керівний партнер та обличчя першого українського парку інновацій UNIT.City;
автор українських телевізійних проектів: Comedy Club, «Українці Афігенні», «Шоу без назви» (з Кузьмою Скрябіним), «Булки» (гумористично-кулінарне шоу), «П'ятниця. Вечір» (з Валерієм Харчишиним);
засновник німецької IT-компанії UkrGerman Enterprise (UGE);
засновник і керівник ЗАТ Ledokol;
виконувач обов’язків генерального директора, а згодом – генеральний директор Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) (2015-2017 рр.).