Відкриття нового дилерського центру «Лексус Одеса»

НОВЕ ПОКОЛІННЯ СЕДАНА LEXUS ES ПРЕЗЕНТОВАНО НА ВІДКРИТТІ

НОВОГО ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ «ЛЕКСУС ОДЕСА»

8 жовтня 2018 року відбулася знакова подія для бренду Lexus в Україні –національна прем'єра нового покоління бізнес-седана Lexus ES під час урочистого відкриття абсолютно нового офіційного дилерського центру Lexus в місті Одеса.
Ультрасучасний дилерський центр створений відповідно до нової глобальної концепції позиціонування, згідно з якою Lexus – це не просто преміальний автомобільний бренд, а стиль життя. Сьогодні Lexus не тільки випускає престижні високотехнологічні автомобілі з вишуканим дизайном, але і будує розкішні спортивні яхти, бере участь у створенні фантастичних фільмів, співпрацює з модними дизайнерами і художниками, підтримує культурні та освітні ініціативи.
Новий дилерський центр Lexus в Україні відкритий, перш за все, для цінителів виняткового комфорту, вишуканої естетики та передових технологій. А значення і важливість події підкреслили офіційні особи, які брали участь в церемонії відкриття: Паскаль Руж – Голова Lexus Europe, Такахіде Аібара – Генеральний директор ПІІ «Тойота-Україна» та Олексій Шох – власник дилерського центру «Лексус Одеса».
Ключовою особливістю вечора стала довгоочікувана прем'єра бізнес-седана Lexus ES сьомого покоління, який став наступником відразу двох моделей – попереднього покоління ES і задньоприводного седана Lexus GS. Автомобіль побудований на абсолютно новій платформі GA-K, завдяки чому отримав аеродинамічний купеподібний силует і зміщений вниз центр ваги, що поліпшило його керованість і динаміку.
Також, новий ES отримав вражаючий дизайн і став схожим на флагманський седан Lexus LS. Завдяки всім дизайнерським і інженерним інноваціям, власники Lexus ES отримають абсолютно новий рівень комфорту, безпеки, естетичних відчуттів та емоцій від водіння.
Гостей події очікувала насичена враженнями і технологічними рішеннями програма. В якій особливо виділялася спеціальна фото-експозиція, створена в колаборації з провідним он-лайн виданням про стиль життя в Україні Jetsetter.ua, яка представила шість відомих бізнесменів і їх захоплення, що допомагають досягненню успіху в бізнесі.
Під час події всесвітньо відомий піаніст, народний артист України Олексій Ботвінов представив гостям спеціальний перформанс, який поєднав класичну музику та інноваційні відео-проекції на розкішному білому роялі.
Lexus. Experience Amazing!