Відкриття оновленого дилерського центру «Лексус Львів»

15 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ У ЛЬВОВІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО АВТОСАЛОНУ «ЛЕКСУС ЛЬВІВ» ВІДПОВІДНО ДО НОВОЇ КОНЦЕПЦІЇ

ОНОВЛЕНИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «ЛЕКСУС ЛЬВІВ»

15 березня 2018 року у Львові відбулося відкриття оновленого автосалону «Лексус Львів» відповідно до нової концепції позиціонування преміального бренда. Lexus стає не просто маркою високотехнологічних преміальних автомобілів з вишуканим дизайном і передовими технологічними рішеннями, а й брендом стилю життя.
«Lexus створює надзвичайні враження для своїх клієнтів з тією ж увагою до найдрібніших деталей, з якою виробляє автомобілі, — зауважив Купер Еріксен (Cooper Ericksen), віце-президент з маркетингу Lexus . — Використання в інсталяції реальних листів подяки, які отримали наші дилерські центри, демонструє, наскільки наша взаємодія з клієнтами робить досвід володіння автомобілем Lexus насправді унікальним. Саме створення виняткових вражень робить Lexus тим брендом, яким він є сьогодні».
Lexus пропонує преміальні матеріали в поєднанні з ручною роботою, висококваліфікованою майстерністю і передовими інженерними розробками. Тому в основі стилю життя Lexus як і раніше залишається розкіш, але в найбільш прогресивній і динамічній формі. Для цілісного сприйняття дизайнери розробили єдиний концептуальний стиль, впізнаваний як в елементах кузова автомобіля, так і в оформленні екстер'єру та інтер'єру дилерського центру.
В урочистій церемонії відкриття взяли участь такі важливі гості як: Голова «Lexus Europe» Паскаль Руж, Генеральний директор ПІІ «Тойота-Україна» Такахіде Аібара, Власник дилерського центру «Лексус Львів» Павло Волков.
Повне занурення в стиль життя від Lexus відбулося завдяки насиченій експериментами і яскравими емоціями програмі, яка відповідала темам, що підтримують цінності бренда: Craftmenship, Innovations, Experiments.
Абсолютно новий і несподіваний досвід гостям заходу подарували: - один з провідних кравців України Тимофій Файн, який представив аксесуари ручної роботи в рамках крафтової колекції з нагоди 20-річчя моделі Lexus RX, а також виконав діджей-сет; - відомий львівський інстаграм-фотограф Леонід Мартинчик, який раніше здобув перемогу в фотопроекті #NX_Vision від Lexus, представив на події спеціальний фотопроект, присвячений оновленому автосалону «Лексус Львів»; - креативний шеф-кухар Юрій Ковриженко, який продемонстрував гастрономічне шоу і розробив ароматичні фруктові есенції для шампанського; - експериментальний жіночий музичний дует діджея Ксенії Палфі та вокалістки Ольги Дібрової, який наповнив атмосферу події драйвовим звучанням.
Lexus. Experience Amazing!