АВТОМОБІЛЬНА ВИСТАВКА

LEXUS НА ЖЕНЕВСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ 2019

Lexus проведе європейську прем’єру двох нових автомобілів на Женевському автосалоні 2019. Одна з моделей демонструє захопливе майбутнє проектування автомобілів, а інша гарантує зростання спортивних досягнень у міжнародному автоспорті.

 • 2019 lexus geneva motor show rc f track edition

  ТРЕКОВА ВЕРСІЯ RC F TRACK EDITION

  ЗУСТРІЧАЙТЕ ТРЕКОВУ ВЕРСІЮ АВТОМОБІЛЯ RC F TRACK EDITION: ПОКРАЩЕНА КОНЦЕПЦІЯ ПРОДУКТИВНОСТІ LEXUS

  Завзяті автомобілісти та прихильники перегонів зрадіють європейській прем’єрі нової трекової версії автомобіля 2020 RC F Track Edition. Автомобіль оснащено карбоново-керамічними гальмами, що зазвичай можна побачити у суперкарах, а також він має зменшену вагу та оптимальну притискну силу. Так, стає зрозуміло, що модель RC F розроблено для пуристів.

 • 2019 lexus geneva motor show lc convertible

  LC CONVERTIBLE

  КОНЦЕПТ ДИЗАЙНУ LEXUS LC CONVERTIBLE: «АБСОЛЮТНА КРАСА»

  Новий концепт кабріолета Lexus LC Convertible Concept – це потужний та яскравий автомобіль з відкритим кузовом. Ключова мета дизайну «Абсолютна краса» – поєднати японську естетику з найкращим досвідом водіння, який можна відчути лише у кабріолеті.

  Завдяки спортивним пропорціям концепт кабріолета LC Convertible Concept має продовгуваті, низькі та витончені форми, а привабливий салон вразить як водія, так і пасажирів. Білосніжні шкіряні сидіння з яскравим акцентом жовтого кольору притягують погляди, не відволікаючи від елегантності загального дизайну автомобіля.