1. Discover Lexus
  2. Concept cars
ШВИДКІ ДІЇ
ВІДКРИЙТЕ LEXUS

КОНЦЕПТУАЛЬНІ АВТОМОБІЛІ

Наші сміливі та яскраві концептуальні автомобілі визначають напрямок розвитку Lexus. Своєю непередбачуваною енергією вони ведуть нас в майбутнє і роблять неможливе можливим.

РОЗШИРЮЮЧИ ГОРИЗОНТИ

Заглядаючи в майбутнє, ми можемо сказати, що ми залишаємося відданими автомобілям, які нас також надихають на нові звершення. На наших сміливих концепт-карах ми вивчаємо майбутнє Lexus. Оригінальність концепт-карів LF-FC, LF-SA і UX воістину вражає. Прем'єри цих автомобілів на міжнародних автосалонах незмінно викликали захоплення глядачів і змушували їх серця битися частіше.

LF 30 ELECTRIFIED

Постійно прагнучи втілювати інновації та гарантувати клієнтам дивовижні враження, компанія Lexus представила власну стратегію розвитку Lexus Electrified для наступного покоління електромобілів.

LF-1 LIMITLESS

Lexus представляє новий концепт розкішного флагманського кросовера Lexus LF-1 Limitless

LS+

Lexus презентував флагманський концепт-кар LS+, в якому втілено майбутній вигляд седанів LS та застосування технологій автоматизованого керування.

UX

Розробка концепт-кара UX велася в Європейському центрі дизайну Lexus. З самого початку ця модель була орієнтована на задоволення потреб прогресивних міських водіїв, які не уявляють життя без сучасних технологій.

LF-FC

Вражаючий концептуальний автомобіль LF-FC є виразом іміджу, що постійно розвивається, розкоші і нашого прагнення повною мірою передбачати майбутнє для наших клієнтів

LF-SA

Зухвалий. Несподіваний. Емоційний. Створений для міста. Новаторство LF-SA втілено в кожному його елементі, від компактної і стрімкої зовнішності до дивно просторого салону.