lexus LF SA hero

LF-SA

УЛЬТРА КОМПАКТНИЙ КОНЦЕПТ-КАР

Світова прем’єра нового концептуального автомобіля Lexus LF-SA відбулася на Женевському автосалоні в 2015 році. Ця модель не лише вносить дух пригод у щоденні подорожі містом, а також кидає виклик незвіданому.

 • КОНЦЕПТ-КАР LF-SA

  Ми звернулися до європейського дизайнерського бюро ED2 з пропозицією створити концептуальне бачення міського малогабаритного автомобіля з посадковою формулою 2+2. Результат – спрямований на водія дизайн концептуального автомобіля, який об’єднує як дух пригод поїздки на вихідні дні, так и щоденні подорожі містом (SA з англійської означає «маленький шукач пригод»).

  У концептуальному автомобілі LF-SA поєднано сміливу інтерпретацію філософії дизайну Lexus під назвою «L-finesse», а особливу увагу приділено задоволенню від перебування за кермом.

  Концептуальний автомобіль LF-SA досліджує майбутнє, у якому водії автомобілів Lexus як і раніше матимуть можливість користуватися розкішшю самостійного керування автомобілем, одночасно насолоджуючись найсучаснішими можливостями використання портативної електроніки, інформаційно-розважальної апаратури та засобами безпеки.

  
 

 
  lexus LF SA section01 fullBleed

СМІЛИВА, КОМПАКТНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

Концептуальний автомобіль Lexus LF-SA справляє враження особливо міцного та надійного транспортного засобу. Конструктори Lexus зробити його з надзвичайно компактними габаритами, маневреністю та динамічністю, які притаманні справжньому міському автомобілю.

 • ДАЛЕКОГЛЯДНИЙ ДИЗАЙН

  Контраст між западинами та опуклостями на панелях кузова підкреслено ефектними заглибинами над колісними арками, особливо у задній частині, роблячи пропорції конструкції унікальними та надаючи їй напрочуд динамічний й цілеспрямований вигляд.

 • 
 

 
  lexus LF SA section02 02

  ЗАХОПЛЮЮЧІ ВІДКРИТТЯ В КОЛІРНІЙ ГАММІ

  Дух пригод відображено навіть у кольоровому оформленні концептуального автомобіля: зоряно-сріблястий колір кузова нагадує про дослідження космосу, а салон – про видовищне сонячне затемнення.

ІНТЕР’ЄР LF-SA

Попри свої відносно невеликі зовнішні габарити, концептуальний автомобіль LF-SA приємно здивує вас розмірами салону. Таке відчуття просторості підкреслюється стрімкою формою передньої панелі і унікальним налаштуванням керма і педалей.


 

 
  lexus LF SA section03 00
 • lexus LF SA section03 01

  ДИЗАЙН, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ВОДІЯ

  Оскільки у міських автомобілях зазвичай подорожує лише сам водій, застосування посадкової формули 2+2 у салоні надає йому головну роль. Сидіння водія зафіксовано, а от положення керма та педалей можна регулювати. Таким чином автомобіль йде на зустріч водієві, а не навпаки.

 • 
 

 
  lexus LF SA section03 02

  ПРОСТІР ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

  Сидіння переднього пасажира можна відсунути, щоб дозволити пасажирам потрапити на задні місця. В дизайні салону використано простір, матеріали та об’єм таким чином, щоб створити дві чітко визначені, еліптичні зони, що частково пересікаються.

 • ЦІЛІСНИЙ ТА ІНТУЇТИВНИЙ

  До складу інформаційно-розважальної системи входить розташований у комбінації приладів цифровий екран, на якому картинка схожа на голограму, та ширококутна проекція показників роботи автомобіля на лобове скло.

 • 
 

 
  lexus LF SA section03 04