2017 lexus gx 450 hero

РОЗКІШ ЇЗДИ ПО БУДЬ-ЯКІЙ МІСЦЕВОСТІ

LEXUS GX

Надзвичайний комфорт та розкіш для семи персон в дійсно чудовому позашляховику 4x4.

ЗУСТРІЧАЙТЕ ПОЗАШЛЯХОВИК GX

Свобода відчуття безмежної розкоші. Позашляховик GX, який обладнаний інтуїтивною технікою, має настільки точне інженерне забезпечення і який потужний настільки, що ви можете без зайвих зусиль долати найскладніші ділянки місцевості. Чи це крутий схил, чи дуже закручена дорога, у позашляховика GX вистачить сили і спритності, щоб справитися з найжорсткішими умовами.


 

 
  2017 lexus gx 460 key features
 • Рамна конструкція

  Завдяки своїй рамній конструкції новий GX 460 однаково зручно почувається у місті та на гірській дорозі. На відміну від кросоверів та позашляховиків з несучим кузовом, надзвичайно міцна нижня рама позашляховика GX вправно дає відсіч усім навантаженням, які трапляються під час їзди по пересіченій місцевості.

 • 4,6-літровий 8-циліндровий V-подібний бензиновий двигун

  Він забезпечить вам плавне зростання потужності у місті (його колінчастий вал відполірований вручну, щоб зменшити вібрації) та неабиякий крутний момент, якщо ви вирішите долати складні ділянки на пересіченій місцевості або транспортувати житловий автопричіп.

 • Система з приводом на чотири колеса

  Постійна система з приводом на чотири колеса, яка надає максимальну силу зчеплення на слизьких поверхнях, – як то сніг, багно або крига – об'єднана з сучасною системою контролю при їзді по бездоріжжю, подібно системі адаптації руху під певне покриття (Multi-Terrain Select).

 • Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски (AVS)

  Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски (AVS) дозволить вам точно налаштовувати параметри їзди: «Звичайний» для повсякденної їзди, «Комфортний» для розслабленої їзди на далекі відстані та «Спортивний» ̶ для динамічної їзди.

 • Семи- або п’ятимісне компонування

  Можна заказати версію з п’ятимісним компонуванням з двома рядами, замість третього ряду місць, якщо ви бажаєте, щоб ваш позашляховик мав більший об’єм для багажу.

 • Crawl Control

  Найвідчайдушніші мандрівники у комплектації Luxury зможуть скористатися системою допомоги при русі по бездоріжжю (Crawl Control), яка дозволяє обрати комфортну швидкість їзди та зосередитися лише на кермуванні.

ВІДЧУЙТЕ ПОЗАШЛЯХОВИК GX

Позашляховик GX одразу справляє переконливе і тривале враження завдяки своїй сміливій веретеноподібній радіаторній решітці та футуристичному вигляду світлодіодних фар. У салоні ви одразу помітите декоративні панелі з червоного дерева та аудіосистему Mark Levinson® з 17 гучномовцями. У цьому автомобілі неабиякі здатності до їзди пересіченою місцевістю поєднані з неперевершеною комфортабельністю седана Lexus під час їзди асфальтовими шляхами. Позашляховик GX вкомплектований надзвичайно плавним у роботі восьмициліндровим V-подібним бензиновим двигуном, що подарує вам свободу подорожувати будь-де.

ВІДЧУЙТЕ ПОЗАШЛЯХОВИК GX

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ