1. New Cars
  2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

Новий RX Premium

5-дверний кросовер

Новий Lexus RX
Ціна від
3 155 773₴
  • 21-дюймові легкосплавні диски з фрезерованими поверхнями, шини 235/50R21
  • FCTA — cистема виявлення крос-трафіку під час руху вперед
  • Електромеханічне паркувальне гальмо EPB
Споживання пального та викиди
8.7 л/100 км
Характеристики
4×4
2,4-літровий, турбо, бензин
279 к.с.
4WD
185 мм
Новий Lexus RX
Чорний графіт (223)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ОСОБЛИВОСТІ

ЕКСТРАШИРОКИЙ ГОЛОВНИЙ ДИСПЛЕЙ

Головний дисплей Head-Up (HUD) (240 мм x 90 мм) дозволяє віддзеркалювати дані про автомобіль на вітрове скло. Завдяки цьому водій може перевірити навігаційні команди або налаштування аудіосистеми, не відриваючи погляд від дороги.

КЛІМАТ-КОНСЬЄРЖ/ТЕХНОЛОГІЯ NANOE®

Система клімат-контролю Climate Concierge автоматично регулює температуру салону, сидінь і керма. Датчики відстежують температуру тіла пасажирів на задніх сидіннях, регулюють параметри кондиціонера й обігрів сидінь. Окрім того, технологія nanoe® очищує повітря завдяки наночастинкам, даруючи ефект зволоження для шкіри і волосся.

ІНТЕГРАЦІЯ СМАРТФОНА

Новий RX дозволяє легко синхронізувати смартфон з Apple CarPlay або Android Auto, щоб отримати доступ до музики та мобільних додатків через центральний 12,3-дюймовий сенсорний екран.

Огляд  360°

Повноекранний режим Закрити

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Premium з двигуном 2,4-літровий, турбо, бензин, трансмісією 8АКПП 4×4 у кольорі Білий f sport (083) та з інтер'єром Пісочна комбінована шкіра / Вставки "Чорна голограма" (LB03) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Lexus  в Україні.