1. New Cars
  2. LX
  3. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

LX Luxury

Позашляховик

Новий Lexus LX
Ціна від
4 884 530₴
  • 20-дюймові, легкосплавні диски, шини 265/55 R20
  • Адаптивне дальнє світло з технологією BladeScan™ (AHS)
  • Пакет систем безпеки та допомоги водію Lexus Safety System + (LSS+ 2.5)
  • Центральний міжосьовий диференціал підвищенного тертя Torsen®
Споживання пального та викиди
235 г/км
8.9 л/100 км
Характеристики
Постійний повний (4WD)
3,3 турбодизель (299 к.с.)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

Особливості

Проекційний дисплей®

Миттєво перевіряйте характеристики вашого автомобіля завдяки повнокольоровому дисплею, який проектує важливу інформацію на ваше лобове скло.

Система об'ємного звучання Mark Levinson®

Система об'ємного звучання Mark Levinson® із 25 динаміками забезпечує неймовірну якість звуку. Для реалістичного живого звучання аудіосистему було адаптовано для кожної з доступних комплектацій та конфігурацій салону.

Багажне місце

Як найбільший позашляховик Lexus, не дивно, що LX пропонує надзвичайно великий і гнучкий багажний простір. Зі складеними задніми сидіннями у 8-місній версії об’єм становить 701 літр (1276 літрів для 5-місної версії) – цього достатньо, щоб умістити приблизно чотири-п’ять комплектів ключок для гольфу або великих валіз. Але якщо вам потрібно ще більше місця, другий ряд сидінь можна відкинути або розділити 40-20-40 за допомогою універсального механізму «перекидання одним дотиком».

ОГЛЯД  360°

Повноекранний режим Закрити

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля LX  Luxury з двигуном 3,3 турбодизель (299 к.с.), трансмісією 10-ступенева автоматична Постійний повний (4WD) у кольорі Білосніжний (085) та з інтер'єром Комбінована семіанілінова шкіра кольору "Слонова кістка" (LB00) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Lexus  в Україні.