1. New Cars
 2. LX
ШВИДКІ ДІЇ
 • Понад 5 мільйонів власників позашляховиків та кросоверів Lexus®

  Lexus постачає позашляховики та кросовери преміумкласу до приблизно 90 країн. У 2020 році була подолана позначка в 5 мільйонів проданих моделей UX, NX, RX, GX і LX.

 • Зустрічайте нове покоління Lexus LX

  13 жовтня 2021 року ми представили нове покоління Lexus LX, створене з урахуванням особливих вимог і стилю життя наших клієнтів.

 • Зухвалий дизайн і передові технології

  Новий Lexus LX демонструє сміливий дизайн флагманського позашляховика преміумкласу та оснащений двигунами V6 із подвійним турбонаддуванням. У ньому застосовано безліч передових технологій і він має виняткові характеристики.

Готові почати? Оберіть комплектацію та двигун

Оберіть свою

2 Варіанти

 • LX - Luxury - Позашляховик

  LX Luxury

  Позашляховик
  • +
   20-дюймові, легкосплавні диски, шини 265/55 R20
  • +
   Адаптивне дальнє світло з технологією BladeScan™ (AHS)
  • +
   Пакет систем безпеки та допомоги водію Lexus Safety System + (LSS+ 2.5)

  Оберіть двигун

  Від

  5 048 025₴

  10-ступенева автоматична | Постійний повний (4WD)
  • Вміст СО2 (змішаний цикл)
   275 г/км
  • Спож. пального комб.
   12.1 л/100 км
  • Кількість передач
   10
  • Максимальна потужність
   415 к.с.
  • Привод
   Постійний повний (4WD)

  Від

  4 884 530₴

  10-ступенева автоматична | Постійний повний (4WD)
  • Вміст СО2 (змішаний цикл)
   235 г/км
  • Спож. пального комб.
   8.9 л/100 км
  • Кількість передач
   10
  • Максимальна потужність
   299 к.с.
  • Привод
   Постійний повний (4WD)
 • LX - Superior - Позашляховик

  LX Superior

  Позашляховик
  • +
   22-дюймові, ковані диски, шини 265/50 R22
  • +
   Система запобігання фронтальним зіткненням PCS
  • +
   Система моніторингу «сліпих» зон BSM

  Оберіть двигун

  Від

  5 777 468₴

  10-ступенева автоматична | Постійний повний (4WD)
  • Вміст СО2 (змішаний цикл)
   275 г/км
  • Спож. пального комб.
   12.1 л/100 км
  • Кількість передач
   10
  • Максимальна потужність
   415 к.с.
  • Привод
   Постійний повний (4WD)

Продуктивність

 • Концепція кокпіту Тазуна

  Концепція кокпіту Тазуна, покликана забезпечити відчуття захоплення від водіння, народилася із техніки, яку використовує вершник, керуючи конем, тримаючи поводи (саме це означає слово "тазуна" японською). Щоб спонукати водія зосереджувати увагу на дорозі, більшість елементів керування було об’єднано в групи та розміщено таким чином, щоб мінімізувати відволікання та необхідності змінювати положення тіла за кермом.

 • Кермо

  Оскільки кермо безпосередньо впливає на враження від водіння, для його вдосконалення дизайнери LX працювали спільно з майстрами Такумі. Для комфортного дотику особливу увагу було зосереджено на формі та поперечному перерізі керма. Кермо отримало шкіряне оздоблення для надійного контакту з руками та вставки з деревини для відчуття преміальності. Також передбачено важелі перемикання передач на кермі, а обігрів розміщено по всьому контуру рульового колеса, щоб ви відчували тепло, де б ви його не торкнулись.

 • Блокування переднього диференціала

  У новому поколінні на додачу до блокування центрального та заднього диференціалів стало доступним блокування переднього диференціала, що забезпечує чудове зчеплення з дорогою та керованість на різних поверхнях. 

НОВИЙ LX 600

LX 600 оснащений новим 3,5-літровим бензиновим бі-турбодвигуном V6, що забезпечує високий крутний момент на низьких обертах і чудову реакцію при прискоренні. Максимальна потужність становить 305 кВт (415 к.с.), а максимальний крутний момент — 650 Нм. А 10-ступенева автоматична коробка передач забезпечує відчуття за кермом, достойні флагманського позашляховика, високі позашляхові можливості та економічність під час руху по трасі з високою швидкістю.

НОВИЙ LX 500d

Новий LX 500d оснащено 3,3-літровим дизельним двигуном V6 із подвійним турбонаддувом, що забезпечує максимальну потужність у 220 кВт (299 к.с.) і максимальний крутний момент у 700 Нм, а також демонструє чудову економічність. Як і в LX 600, два турбонагнітачі зі змінною геометрією та 10-ступенева трансмісія забезпечують приголомшливе прискорення за будь-яких ситуацій.

Нова підвіска з системою автоматичного регулювання кліренсу (AHC), що дозволяє регулювати висоту автомобіля, відтепер має ширший набір налаштувань як для руху бездоріжжям, так і для пересування асфальтованими дорогами. Щоб забезпечити чудову керованість та кращу аеродинаміку стандартний рівень підвіски (положення Normal) було знижено на 23 мм, таким чином забезпечуючи нижче положення центру ваги. Нова система робить водіння ще приємнішим, оскільки час на регулювання висоти скоротився вдвічі.  

Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски (AVS) забезпечує покращене зчеплення з дорогою і контроль над автомобілем. Під час руху нового LX по нерівних дорогах досягається висока амортизація і плавність ходу, що покращує реакцію на рухи кермом і комфорт. Система AVS отримала новий високочутливим соленоїд із 650 рівнями амортизації, що забезпечує підвищений комфорт та впевненість за кермом.

Система постійного повного приводу забезпечує високу прохідність на нерівних дорогах і впевнену керованість на дорогах будь-якого типу. Характеристики переднього, центрального і заднього диференціалів покращені, щоб забезпечити кращу реакцію автомобіля і стійкість у поворотах.

Відмінна жорсткість кузова забезпечує новому LX чудову стійкість у поворотах. Цей флагманський позашляховик розроблено для того, щоб надати водію та пасажирам найкомфортніші відчуття від перебування у салоні, куди б не вела їхня подорож. Новий LX повністю переосмислений завдяки новій платформі GA-F, що на 20% жорсткіша і значно легша порівняно з попереднім поколінням LX. Водночас автомобіль зберігає традиційну рамну конструкцію кузова для забезпечення надійності, довговічності та чудових ходових характеристик.

LX оснащено Системою вибору режимів руху по різних типах поверхні Multi-Terrain Select, що підтримує шість режимів: Авто (Auto), Мокрий ґрунт (Dirt), Пісок (Sand), Багно (Mud), Глибокий сніг (Deep Snow) і Каміння (Rock). Тягове, гальмівне зусилля та налаштування підвіски регулюються по різному для кожного режиму.

БЕЗПЕКА

 • Система безпеки Lexus Safety System+

  До стандартної комплектації нового LX входить найновіший Пакет систем безпеки Lexus Safety System+ із новітніми технологіями безпеки, в тому числі вдосконалення елементів камери LSS+ та радара міліметрового діапазону, що дозволило поліпшити роботу систем безпеки та реалізувати нові функції допомоги водієві. Lexus Safety System+ тепер працює швидше, охоплює більше аварійних ситуацій і поводиться більш природно.

 • система адаптивного дальнього світла bladescan® 

  Система адаптивного дальнього світла використовує кругле дзеркало, що обертається зі швидкістю 6 000 об/хв, скеровуючи світло від 12 світлодіодів через лінзу. Таким чином ця система, яка вперше у світі з’явилася саме на Lexus, допомагає вам краще бачити пішоходів і дорожні знаки, не засліплюючи водіїв зустрічних авто.

 • система моніторингу сліпих зон під час зупинки

  Система моніторингу сліпих зон під час зупинки (Standstill BSM) використовує радари міліметрового діапазону системи BSM для виявлення транспортних засобів або велосипедистів, що наближаються до LX, коли він стоїть, а водій намагається відчинити дверцята. Система попереджає водія, про ймовірність зіткнення велосипедиста з дверцятами.

До 12 подушок безпеки SRS забезпечують найкращі у своєму класі показники безпеки та захищають усіх, хто подорожує у вашому LX. А саме: одноступенева подушка безпеки сидіння водія і подушка безпеки для колін водія; подушка безпеки для колін переднього пасажира, двоступенева подушка безпеки переднього пасажира та передні бічні подушки безпеки. Передбачені наддовгі трикамерні шторки безпеки. У 4-місній комплектації Superior подушки безпеки під обома задніми сидіннями запобігають зміщенню пасажирів уперед під час зіткнення.

Сміливий дизайн

 • вставки з візерунком "крило сокола"

  Вишукана дерев'яна мозаїка, натхнена візерунком пір’їн на крилах сокола, була розроблена для нового LX із застосуванням принципів стародавнього мистецтва виготовлення меблів. Нові вставки з деревини складаються із трьох накладених, а потім тричі зрізаних шарів шпону, щоб передати візерунок пір'я.

 • зухвала решітка радіатора

  Нова смілива фамільна решітка радіатора LX складається з рядів паралельних ліній, що створюють потужний тривимірний ефект. До того ж новий дизайн допомагає краще охолоджувати нові силові агрегати із подвійним турбонаддувом. Аби підкреслити преміальний статус автомобіля, верхня і нижня частини бампера пофарбовані у колір кузова. 

 • світлодіодні фари з 4-ма прожекторами

  Нові передні фари, що підкреслюють потужний агресивний дизайн LX, складаються з компактного блока з трьома світлодіодними прожекторами, прожектором системи адаптивного дальнього світла BladeScan® і L-подібних денних ходових вогнів.

Для забезпечення тиші під час поїздок лобове скло, а також вікна передніх і задніх дверцят було виконано із шумопоглинального скла. Крім того, всередині салону було використано піноматеріали, а на підлозі – шумопоглинальний шар зі спеціальною повстю. Щоб знизити шум від роботи двигуна та кондиціонера, додатковий шар шумоізоляційного матеріалу було розміщено за панеллю приладів.

У комплектації Superior встановлюється окреме заднє пасажирське сидіння з кутом нахилу спинки до 48 градусів та системою комфорту «Оттоман» (м’яка опора для ніг), які забезпечують більш розслаблене положення тіла, ніж в автомобілях конкурентів. Центральна частина спинки увігнута, що сприяє зручнішому утримуванню тіла та підтримці тазу і стегон, плечові валики забезпечують вільний рух руками. Вам більше не потрібно знімати взуття, адже опора для ніг тепер обтягнута плямо стійкою синтетичною шкірою. А завдяки семи режимам масажу ви зможете повністю розслабити все тіло.

Окрім опцій, що забезпечують комфорт, зокрема протисонцевий шторок на вікнах і спеціальних ліхтариків для читання, комплектація Superior оснащена ексклюзивними вентиляційними отворами у стелі, що створюють ефект «повітряного душу» для комфортного охолодження заднього пасажира. Додаткові вентиляційні отвори в підніжжі заднього сидіння створюють «теплову штору».

Доступні виключно для комплектації Superior, 22-дюймові ковані диски досконало оброблені та вирізняються металічним покриттям преміумкласу.

У великі й водночас витончені зовнішні бічні дзеркала вмонтовано елементи Системи моніторингу «сліпих» зон, і цифрові камери системи кругового огляду. Вони також підсвічують зону біля дверцят, та створюють проєкцію логотипа Lexus. Для додаткової безпеки в бічні дзеркала вбудовано світлодіодні покажчики повороту.

Новий LX має легкий алюмінієвий дах, який забезпечує зменшення маси на 10 кг. До стандартної комплектації входять рейлінги на даху. Полегшений дах покращує керованість автомобіля завдяки зниженню центра ваги. LX може бути оснащений скляним люком з електроприводом, який зсувається, що створює відчуття простору.

Фірмові L-подібні задні ліхтарі Lexus вирізняються своїм дизайном у формі горизонтальної лінії. Світло ніби обтікає всю задню частину автомобіля, створюючи приголомшливий ефект. 

Лаконічний напис LEXUS, розміщений ззаду, підкреслює нову мову дизайну Lexus — просту, сучасну та впізнавану.

Іноваційні технології

 • кнопка запуску двигуна зі сканером відбитків пальців 

  Уперше представлена у Lexus кнопка запуску двигуна з розпізнаванням відбитка пальця в LX не тільки зручна, а й допомагає знизити ризик крадіжки автомобіля. Виконуючи свою звичну функцію, нова кнопка використовує для автентифікації заздалегідь зареєстровані відбитки пальців.

 • цифрове дзеркало заднього виду

  Цифрове дзеркало заднього виду відображає зображення із камер, встановлених у задній частині автомобіля. Ця система 2-го покоління відрізняється тоншими рамками, ширшим полем огляду та зменшеними сліпими зонами. Це особливо зручно, коли на задніх сидіннях перебувають пасажири чи коли багажне відділення повністю завантажене, а також в умовах поганої погоди та обмеженої видимості.

 • Центральна панель

  На стильному 8-дюймовому кольоровому TFT-дисплеї, який забезпечує відмінну читабельність параметрів роботи автомобіля, зображення приладів оточене контуром у вигляді металевого кільця. Поруч із центральним цифровим дисплеєм було встановлено чотири аналогові, стрілкові, індикатори (температури води, тиску оливи, вольтметр, покажчик рівня пального), щоб підкреслити функціональність позашляховика. Центральний індикатор — цифровий, а не аналоговий.

Вперше у Lexus новий LX отримав подвійний дисплей із 12,3-дюймовим верхнім і 7-дюймовим нижнім екранами. Широкий сенсорний дисплей із високою роздільною здатністю поєднує чіткість зображення та простоту керування. 12,3-дюймовий екран, призначений для зчитування інформації без відволікання уваги, відображає показники навігаційної системи, керування аудіосистемою і слугує екраном для системи кругового огляду та системи Multi-Terrain Monitor для руху бездоріжжям.

Нижній 7-дюймовий сенсорний екран відображає налаштування системи клімат-контролю (температуру, інтенсивність та напрямок повітряного потоку, підігрів сидінь, вентиляцію сидінь, підігрів керма), а також слугує допоміжним екраном для системи вибору режимів руху по різних типах поверхні. Окрім того, він відображає діапазон системи повного привода, статус увімкнення блокування диференціалів, а також дозволяє регулювати висоту автомобіля.

Проєкційний дисплей на лобовому склі високої яскравості відображає всю важливу інформацію і попередження у полі огляду водія у нижній частині вітрового скла. Підсвітка TFT-дисплея забезпечує яскравість зображення і чудову читабельність навіть під час руху по снігу.

У 7-місних моделях другий і третій ряд сидінь можна скласти одним натисканням кнопки, збільшуючи об’єм багажного відділення. Подвійні сидіння третього ряду повністю складаються, утворюючи просторий багажний відсік з рівною підлогою.

Ви та ваші пасажири можете підключати широкий спектр пристроїв для роботи або розваг. До ваших послуг:

 • розетка постійного струму 12 В і два порти USB у передньому ряду та на торцевій панелі передньої консолі;
 • бездротовий зарядний пристрій у верхній частині передньої консолі;
 • два роз'єми для навушників і порт HDMI (встановлюються у комплектаціях, в яких стоїть розважальна система для задніх пасажирів);
 • два порти USB для зручності пасажирів третього ряду сидінь (ліворуч і праворуч);
 • розетка змінного струму 220 В у багажному відділенні.

У передньому центральному підлокітнику встановлено охолоджувальний бокс, у якому можна зберігати пляшки місткістю 500 мл та 1500 мл. Для швидкого доступу до прохолодних напоїв кришку підлокітника, що відчиняється як наліво, так і направо, можна відчинити як з переднього, так і з заднього ряду сидінь.

Система Lexus Climate Concierge вмикається через 7-дюймовий дисплей та керує обігрівом і вентиляцією сидінь, обігрівом керма, дбаючи про мікроклімат салону. Для комфорту й економії пального система клімат-контролю з функцією S-Flow визначає, на яких сидіннях є пасажири або в яку зону салону світить сонце, та відповідним чином регулює свою роботу. Також система Lexus Climate Concierge генерує часточки Nanoe™ X, які знищують віруси та бактерії*, нейтралізують запахи** та зволожують волосся і шкіру.

* Понад 99% вірусів і бактерій знищуються за 1 годину під дією часток nanoe™ X. Дані Japan Food Research Laboratories, звіт № 20073697001-0101, 15038623001-0101:

** Інтенсивність запахів протягом 1 години знижується в 1,8 раза під дією часток nanoe™ X. Дані Panasonic Corporation Product Analysis Center, звіт № BAA33-150318-M35

Система об'ємного звучання Mark Levinson® із 25 динаміками забезпечує неймовірну якість звуку. Для реалістичного живого звучання аудіосистему було адаптовано для кожної з доступних комплектацій та конфігурацій салону. Для створення звучання, як у концертному залі, система містить дев'ять 10-сантиметрових суміщених високо- та середньочастотних динаміків UnityTM. Зокрема, щоб покращити глибину звучання, у стелі салону було встановлено 4-сантиметрові динаміки.

Широка задня консоль із правим і лівим упорами для рук оснащена панеллю керування системою клімат-контролю. На ній також розташований пристрій бездротового заряджання телефона. Відкривши кришку консолі, можна отримати доступ до тримачів для чашок. Передбачені порти USB, роз'єм HDMI, роз'єм для навушників і розетка постійного струму 12 В, а також невеликий простір для зберігання дрібних речей. До того ж скриньку в задній консолі можна використовувати для зберігання предметів першої необхідності та корисних дрібниць.

Комплектацію Superior оснащено розважальною системою для пасажирів задніх сидінь (RSE). Для зручності дисплей RSE, розміщений на спинці переднього пасажирського сидіння, можна скласти, щоб покращити огляд і збільшити простір для ніг пасажира на задньому сидінні.

Щоб зменшити вагу автомобіля, для виготовлення дверцят багажного відділення замість сталі було використано алюмінієвий сплав. Функція безконтактного відчинення/зачинення дверцят багажного відділення стане у пригоді, якщо ваші руки зайняті сумками. Щоб відчинити чи зачинити багажник, необхідно піднести ногу під задній бампер (за умови, що ключ знаходиться у вашій кишені).

Система Multi-Terrain Monitor використовує чотири камери, щоб допомогти водієві відстежувати дорожні умови навколо автомобіля. Функція огляду області під автомобілем дозволяє водієві «бачити» крізь днище, перевіряючи стан дорожнього покриття і положення передніх коліс.

Дізнайтеся більше

Консультант дилерського центру Lexus надасть вам детальну інформацію про автомобіль і у випадку доступності обраної моделі в дилерському центрі, запропонує пройти тест-драйв.

ФОТОДОБІРКА LX

Інші кросовери та позашляховики Lexus

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/ua/uk?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crxl%2Cgx&=&utm_campaign=Lexus_LX&utm_source=Facebook%2BInstagram_teaser&utm_medium=social&fbclid=IwAR26MPumK9CS8coqhatl-R1GM3-NlAEPvCVC0OABmQ0dK8bZgKKPHrIW6oc_aem_AUFVNx1Ra-TL8eWIF191lyVmIt3Ra8AUFmTNLSVvjBbDVLsHe-jFpG2ahi5iScdIHNnwq8MZUY4ZJ7oEpeRx9RH2

Forced client side injection based on cached strategy

Зазначені показники витрати пального розраховані згідно з технічними вимогами Правил ЄЕК ООН № 101-01 та є приблизними значення для певного типу автомобіля. Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом.
Якщо Ви бажаєте замовити автомобіль LX (Лексус ЛХ) 2023 року у комплектації Luxury з двигуном 3,3 турбодизель (299 к.с.), трансмісією 10-ступенева автоматична у кольорі Білосніжний (085) та з інтер'єром Комбінована семіанілінова шкіра кольору "Слонова кістка" (LB00), будь ласка, звертайтесь до
офіційних дилерів Lexus в Україні.