1. New Cars

LC Convertible

ДВА ВИДИ СПОКУСИ

Від

3526236.0

Lexus LC Convertible
Ціна від
3526236.0
(разом з ПДВ)

1/ Виберіть вашу модель
1/ Виберіть вашу модель

1 Варіант(и)

1 Варіант(и)

2/ Продовжити
2/ Продовжити

1 Варіант(и)

1 Варіант(и)

 • Sport

  Кабріолет

  Від

  3526236.0

  • Пакет безпеки Lexus Safety System +
  • Система комплексного керування динамікою (VDIM)

LC CONVERTIBLE — КРАСА У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

М’який дах LC Convertible має ті ж елегантні риси, що і LC coupé. Опорна рама прихована. При відчиненні дах складається під спеціальну шторку, що ідеально доповнює лінії автомобіля.

НІЩО НЕ ЗРІВНЯЄТЬСЯ З МАЙСТЕРНІСТЮ ВИКОНАННЯ LEXUS

За дві години від Токіо, якщо їхати потягом «Сінкансен», розташований завод Мотомачі. Саме тут Lexus створив LFA — один із найупізнаваніших суперкарів. Тут виготовляється і новий LC Convertible.

ДИВОВИЖНИЙ ДВИГУН V8

LC Convertible оснащений 5-літровим бензиновим двигуном V8, що вручну налаштований майстрами Такумі. Він забезпечує неймовірні відчуття від керування, майже нескінчене прискорення та потужність. Протестований на межі можливостей під час 24-годинних перегонів Нюрбургрингу, він передає потужність через 10-ступеневу автоматичну трансмісію Direct Shift із близькими за величиною передатними числами.

ТЕХНОЛОГІЇ КЛІМАТ-КОНТРОЛЮ

Де б ви не їхали — по гірських дорогах чи вздовж прохолодного узбережжя — система "клімат-консьєрж" нового LC Convertible не тільки адаптується до умов при відчиненні/зачиненні даху, але й автоматично збільшить температуру всередині салону при прискоренні з опущеним дахом.

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ LEXUS SAFETY SYSTEM +

Приємно знати, що, перебуваючи за кермом нового LC Convertible, ви керуєте одним із найбезпечніших автомобілів. Він оснащений останньою системою безпеки Lexus Safety System +, що допомагає запобігати можливим зіткненням при русі заднім ходом, з’їзд зі смуги руху та зіткнення з пішоходами.

ФОТОДОБІРКА LC Convertible

За кожною фотографією стоїть своя історія. Розпочніть вашу подорож у захопливий світ сміливого дизайну і приголомшливої майстерності Lexus.

Якщо Ви бажаєте замовити автомобіль LC Convertible у комплектації Sport з двигуном 5,0 V8, бензиновий, атмосферний, трансмісією 10-ступенева автоматична КПП у кольорі Білий f sport (083) та з інтер'єром Коричневий салон/Коричневий дах (LA41), будь ласка, звертайтесь до
офіційних дилерів Lexus в Україні.