1. New Cars
  2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

GX EXECUTIVE

Позашляховик

Новий Lexus GX
Ціна від
3 082 693₴
  • Міжосьовий диференціал підвищеного тертя Torsen®
  • Пакет безпеки Lexus Safety System +
  • Кількість місць - 5
Споживання пального та викиди
302 г/км
13 л/100 км
235 г/км
Характеристики
4×4
4,6 л, бензин
Повний
Автоматична

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

Особливості

Багатофункціональне кермо

Клавіші для ручного перемикання передач, багато-інформаційний дисплей, круїз-контроль та інші функціональні кнопки розташовані на вкритому шкірою з дерев’яними вставками кермі.

Cистема кругового огляду multi-terrain monitor

Для полегшення маневрування в умовах обмеженого простору в автомобіль вбудовано камери, що забезпечують повну оглядовість на 360°. Система кругового огляду також відтворює віртуальний вигляд GX 460 з підказками для маневрування в тісних умовах міста.

Cистема передаварійної безпеки із розпізнаванням пішоходів

Система сповіщає про ризики на дорозі за допомогою звукових/візуальних сигналів та підвищує тиск у гальмівній системі. Якщо зіткнення неминуче, гальма вмикаються автоматично, а ремені безпеки на передніх сидіннях натягуються. У разі виявлення пішохода попереду під час руху зі швидкістю від 10 до 80 км/год, щоб запобігти зіткненню, гальма вмикаються автоматично.

Огляд 360°

Повноекранний режим Закрити

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля EXECUTIVE з двигуном 4,6 л, бензин, трансмісією 6-ступенева автоматична трансмісія 4×4 у кольорі Графітовий сірий (1h9) та з інтер'єром Бежевий (EC 00) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Lexus  в Україні.