1. New Cars
  2. Загальний огляд

GX LUXURY

Позашляховик

Чорний лак (202)

Ціна від

2599548.0

Моторизація

4,6 л, бензин (302 к.с.)

Гарантія

36 місяців або на 100 тис. км

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ОСОБЛИВОСТІ

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ КЕРМО

Клавіші для ручного перемикання передач, багато-інформаційний дисплей, круїз-контроль та інші функціональні кнопки розташовані на вкритому шкірою з дерев’яними вставками кермі.

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ MULTI-TERRAIN MONITOR

Для полегшення маневрування в умовах обмеженого простору в автомобіль вбудовано камери, що забезпечують повну оглядовість на 360°. Система кругового огляду також відтворює віртуальний вигляд GX 460 з підказками для маневрування в тісних умовах міста.

СИСТЕМА ПЕРЕДАВАРІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ІЗ РОЗПІЗНАВАННЯМ ПІШОХОДІВ

Система сповіщає про ризики на дорозі за допомогою звукових/візуальних сигналів та підвищує тиск у гальмівній системі. Якщо зіткнення неминуче, гальма вмикаються автоматично, а ремені безпеки на передніх сидіннях натягуються. У разі виявлення пішохода попереду під час руху зі швидкістю від 10 до 80 км/год, щоб запобігти зіткненню, гальма вмикаються автоматично.

GX Фотодобірка

Огляд 360°

Повноекранний режим Закрити
Перетягніть, щоб повернути Перетягніть, щоб повернути

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля LUXURY з двигуном 4,6 л, бензин (302 к.с.), трансмісією 6-ступенева автоматична трансмісія (повний привод) 4×4 у кольорі Графітовий сірий (1h9) та з інтер'єром Бежевий (LC 00) на сторінці або в мережі

офіційних дилерів Lexus  в Україні.