1. New Cars
  2. Ціни
ШВИДКІ ДІЇ

ES Launch Edition

Седан

Новий Lexus ES
Ціна від
2 395 904₴
  • Світлодіодні фари ближнього та дальнього світла
  • Пакет безпеки Lexus Safety System +
  • 12,3" кольоровий сенсорний дисплей
Споживання пального та викиди
4.6 л/100 км
103 г/км
Характеристики
4×2
2,5 л (гібрид)
218 к.с.
Передній
Новий Lexus ES
Титановий сірий (1J7)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

Read timed out

ПЛАНИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

КРЕДИТУВАННЯ

В офіційній дилерській мережі Lexus в Україні нові автомобілі Lexus можна придбати у кредит на спеціальних умовах.

РОЗУМНЕ КРЕДИТУВАННЯ LEXUS

Разова комісія 1,99% для кредитів на строк 24 м. з авансовим внеском від 50% до 59.99%. Разова комісія 1,99% для кредитів на строк 36 м. з авансовим внеском від 60%

ПЛАН ПОВНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша команда кваліфікованих технічних спеціалістів та фахівців забезпечує винятковий рівень сервісу і гарантує підтримання експлуатаційної якості вашого автомобіля Lexus на найвищому рівні.

Хочете придбати ES в кредит?

 

Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про варіанти придбання автомобіля ES у комплектації Launch Edition 2,5 л (гібрид) Безступенева, D-CVT з 4×2 приводом у кольорі Білий f sport (083) з інтер'єром Чорна комбінована шкіра / Вставки "Бамбук" (LB22), будь ласка, звертайтесь до офіційних дилерів Lexus в Україні. Вони з радістю нададуть Вам консультацію з питання придбання та обслуговування автомобілів Lexus .

 

Кредитування

Наше автострахування забезпечує комплексний захист для вас і вашого автомобіля Lexus. Автомобіль розроблений для водіїв і фанів Lexus. Ми пропонуємо спеціальний страховий поліс для вас і вашого автомобіля Lexus, а також гарантуємо, що ваш Lexus виглядатиме так само, як й до аварії. Кваліфіковані спеціалісти та використання оригінальних запчастин Lexus — гарантія турботи про ваш автомобіль. Багато опцій автострахування від Lexus недоступні для стандартного покриття (неповне страхування). Який би автомобіль ви не обрали — компактний, купе, позашляховик, седан чи гібрид — ви зможете захистити ваші інвестиції завдяки спеціалісту зі страхування, що знає ваш Lexus до дрібниць.