1. New Cars
  2. Ціни

ES Business
Ціни

Седан

Чорний (212)

Ціна від

1357398.0

Моторизація

2,0 л (бензин)

Гарантія

36 місяців або на 100 тис. км

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ПЛАНИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

КРЕДИТУВАННЯ

В офіційній дилерській мережі Lexus в Україні нові автомобілі Lexus можна придбати у кредит на спеціальних умовах.

РОЗУМНЕ КРЕДИТУВАННЯ LEXUS

Разова комісія 1,99% для кредитів на строк 24 м. з авансовим внеском від 50% до 59.99%. Разова комісія 1,99% для кредитів на строк 36 м. з авансовим внеском від 60%

ПЛАН ПОВНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наша команда кваліфікованих технічних спеціалістів та фахівців забезпечує винятковий рівень сервісу і гарантує підтримання експлуатаційної якості вашого автомобіля Lexus на найвищому рівні.

Хочете придбати ES в кредит?

 

Якщо Ви бажаєте дізнатись більше про варіанти придбання автомобіля ES у комплектації Business 2,0 л (бензин) Безступеренва, D-CVT з 4×2 приводом у кольорі Білий f sport (083) з інтер'єром Чорна штучна шкіра "Тахара" / Вставки "3D плівка" (LA20), будь ласка, звертайтесь до офіційних дилерів Lexus в Україні. Вони з радістю нададуть Вам консультацію з питання придбання та обслуговування автомобілів Lexus .

 

Кредитування

Наше автострахування забезпечує комплексний захист для вас і вашого автомобіля Lexus. Автомобіль розроблений для водіїв і фанів Lexus. Ми пропонуємо спеціальний страховий поліс для вас і вашого автомобіля Lexus, а також гарантуємо, що ваш Lexus виглядатиме так само, як й до аварії. Кваліфіковані спеціалісти та використання оригінальних запчастин Lexus — гарантія турботи про ваш автомобіль. Багато опцій автострахування від Lexus недоступні для стандартного покриття (неповне страхування). Який би автомобіль ви не обрали — компактний, купе, позашляховик, седан чи гібрид — ви зможете захистити ваші інвестиції завдяки спеціалісту зі страхування, що знає ваш Lexus до дрібниць.