2018 lexus safety accessories hero

ТЕХНОЛОГІЇ

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ LEXUS SAFETY SYSTEM+

Ваша безпека — наше пріоритетне завдання. Система безпеки Lexus Safety System + відкриває нову еру запобігання ДТП. Вона покликана захищати вас, ваших пасажирів, пішоходів та пасажирів інших автомобілів. Lexus Safety System + допомагає та підстраховує вас за кермом, допомагає почуватися впевненіше на дорозі.

СУТЬ БЕЗПЕКИ

Дорога часом підносить несподіванки навіть найбільш вправним водіям. Дізнайтеся про активну безпеку Lexus. Ми розробили ці розумні рішення для протидії найпоширенішим причинам ДТП, щоб ви завжди були в безпеці.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Lexus Safety System + є нашою найновішою віхою в галузі автомобільної безпеки. У ній втілилися десятиліття інновацій та ретельного вивчення причин ДТП. Lexus Safety System + містить п'ять інноваційних систем, що працюють у трьох основних напрямках запобігання нещасним випадкам: фронтальним зіткненням, ненавмисним з'їздам зі смуги руху та аваріям у темний час доби.

    safety system accordion

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ DRIVER ASSIST

Незалежно від того, паркуєтеся ви чи готуєтеся змінити смугу руху, вправний водій завжди контролює ситуацію. Lexus створив інтуїтивно зрозумілі функції, покликані підсилити ваше відчуття дороги та піднести ваше вміння керувати автомобілем на нові висоти.

     2019 lexus driver assist accordion
 • Система моніторингу "сліпих" зон

  Розширте межі вашого периферичного зору. Система моніторингу "сліпих" зон Blind Spot Monitor попереджає водіїв про всі перешкоди, які можуть не відображатися у дзеркалах заднього огляду. Це дає вам можливість контролювати простір навколо вашого автомобіля і маневрувати з абсолютною впевненістю.

  Дізнатися більше

 • Передові функції допомоги в паркуванні

  Завжди паркуйтеся впевнено. Наші функції допомоги в паркуванні захищають ваш автомобіль, дозволяючи вам краще орієнтуватися в просторі, повідомляючи про всі перешкоди в режимі реального часу та у разі потребизадіюючи гальма.

  Дізнатися більше

 • Система адаптивного дальнього світла та двоступенева система адаптивного дальнього світла (AHS)

  Система адаптивного дальнього світла (AHS) є вдосконаленою версією системи автоматичного дальнього світла (AHB). Вона використовує відеокамеру, розташовану на автомобілі, для виявлення зустрічних транспортних засобів та автоматично оптимізує розподіл світла фар таким чином, щоб освітлювати дорогу, не засліплюючи водіїв передніх або зустрічних автомобілів. Двоступенева система адаптивного дальнього світла є вдосконаленою версією AHS, яка дозволяє ще краще контролювати розподіл світла фар.

  Дізнатися більше

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ LEXUS SAFETY SYSTEM +A

Пропонуємо вам систему, що максимально наближує нас до світу без ДТП. Lexus Safety System +A доступна винятково у моделі Lexus LS та є абсолютно новим рівнем допомоги у керуванні автомобілем. Зберігаючи п’ять базових систем своєї попередниці Lexus Safety System +, наша найсучасніша система безпеки оснащена унікальною технологією, що робить керування приємнішим та безпечнішим.

    2018 lexus safety adaptive high beam system