1. Discover Lexus
  2. Technology
ШВИДКІ ДІЇ
Світ Lexus

Технологія

Ми розглядаємо технологію як каталізатор творення. Ми ніколи просто так не упроваджуємо найостанніші нововведення, ми просуваємо їх вперед і використовуємо в несподівано нових і перспективних напрямках.

виняткова технологія як стандарт

У всьому нашому модельному ряду можна знайти найостанніші, найпередовіші нововведення. Виготовлені на високому рівні, вони готові доставити вам найпрекрасніші відчуття. Як в інтер'єрі наших прекрасних салонів, так і в інтелектуальних і інтуїтивно зрозумілих системах безпеки, наприклад, LSS+, технологія і розкіш присутні паралельно, у всьому, що ми створюємо.

Покращені опції

Більшість наших вдосконалених особливостей вважаються вже стандартом виготовлення, але у вас також є можливість вибрати наші найостанніші розробки інформаційно-розважальних систем, клімат-контроля і систем безпеки. Результат? Завжди нові відчуття, коли ви сідаєте за кермо.

Коли ви рухаєтеся, все знаходиться під вашим контролем. Простим натиснення кнопки на панелі управління ви можете змінити і підсилити сприйняття ситуації, що оточує вас, на свій розсуд.

Акустична досконалість

Ми співпрацюємо з якнайкращими фахівцями в галузі аудіозвучання з компанії Mark Levinson®, працюємо разом по розробці особливих рішень в галузі аудіозвучання, які втілюються в розважальних системах високого класу в салонах наших автомобілів.

Компанія Mark Levinson® тісно з нами співпрацює на кожному етапі. Її фахівці завжди поруч, з першого моменту, як тільки замислюється і розробляється новий концептуальний автомобіль, тому вони ретельним чином вивчають інтер'єр салону для оптимального розміщення аудіосистем. Розміщення динаміків і регулювання їх звучання найкращим чином вписуються в інтер'єр салону.

Оптимізоване повітря

Повітря в автомобілі може бути невидимим, але його якість має значення. Для нас це має велике значення, настільки велике, що ми об'єднали передову технологію Nanoe®, яка контролює і регулює якість повітря в салоні на мікроскопічному рівні. Виходячи за традиційні рамки ефективності клімат-контроля, це нововведення гарантує постійний повний комфорт.

система безпеки lexus safety system+

Ваша безпека — наше пріоритетне завдання. Система безпеки Lexus Safety System + відкриває нову еру запобігання ДТП. Вона покликана захищати вас, ваших пасажирів, пішоходів та пасажирів інших автомобілів. Lexus Safety System + допомагає та підстраховує вас за кермом, допомагає почуватися впевненіше на дорозі.

lexus із підтримкою технології очищення повітря nanoe™ x

Ми віримо, що здоров'я кожного пасажира Lexus має підтримуватися усіма можливими способами. Завдяки технології очищення повітря nanoe™ X від Panasonic у салоні автомобіля створюється чистіший та здоровіший простір. Відчувайте ще більше комфорту і затишку під час водіння.

Розширюючи межі винахідливості

Для наших концептуальних автомобілів ми черпаємо свої ідеї з майбутньої технології і в свою чергу ми її й просуваємо. Автомобіль LF-FC, концепт UX і концептуальне крісло Kinetic Seat Concept – проекти майбутнього, але вони також надихають ті лабораторії, в які ми вклали нові сміливі ідеї до випробування, надаючи свободу творчому мисленню, щоб зробити технологічний прорив.

Зміна уявлення про крісло

Революційне концептуальне крісло Lexus Kinetic Seat Concept було урочисто представлене в 2016 році на Міжнародному паризькому автосалоні. Вирішуючи проблему розміщення водія за кермом, ми подивилися на це свіжим поглядом і розробили інноваційну сітчасту конструкцію, щоб водій відчував максимальний комфорт.

Радіально пересічні волокна стабілізують ваші рухи, що забезпечує безпеку і підтримку. Отже, всівшись на своє місце, ви можете розслабитися не тільки розумово, але і фізично.

інтелектуальні інтерфейси

Як концепт UX, так і концепт LF-FC вражають своєю легкістю, природною і більш пристосованою до людини взаємодією з автомобілем.

Незабаром ці автомобілі зможуть інтерпретувати і відповідати на ваші жести і дотики. Використання голограм також вже не за горами.

нова технологія, несподіване застосування

На відміну від інших, ми не задовольняємося простим застосуванням технології якою вона є. Ми використовуємо її, щоб збудити нашу уяву, що породжує абсолютно нові починання для Lexus. Для нас найостанніші досягнення є трампліном для нових застосувань, нововведень і розробок. Ми точно знаємо: ми застосовуємо передові технології в несподіваних, новаторських областях.

інтелектуальне сканування

Думаючи нестандартним чином, ми запозичили з медичної науки найостаннішу технологію комп'ютерної томографії. Навіщо? Оскільки ми побачили в ній дивовижне і цінне нове застосування для Lexus.

Традиційні підходи до перевірки двигунів засновані на механічних і зовнішніх перевірках. Але в Lexus ми повинні знати, що кожен двигун усередині є досконалістю.

Тривимірний комп'ютерний томограф (CAT) дозволяє досліджувати внутрішні частини двигуна в тривимірному зображенні. Ми можемо виявити дефекти з абсолютною точністю. Наш нестандартний метод дає безкомпромісні результати.

 

Бамбукові динаміки

У Lexus CT природа і технологія об'єднані в потужних динаміках з приголомшуючим звучанням. Ми використовували бамбук в абсолютно новому призначенні, для відтворення неймовірного акустичного звучання.

Діафрагми динаміків виготовлені з суміші природного опалу – мікроскопічної голкоподібної структури, з якої складається край бамбукового листя, – з деревним вугіллям. Легка, але грімкозвучна діафрагма достатньо жорстка, щоб точно відтворювати високі ноти, і достатньо гнучка, щоб гасити свою власну вібрацію.

випробування віртуальної реальності

Ми використовуємо віртуальну реальність для проведення нашого випробування на наступному рівні. Як умови водіння, так і реакції водія можна змоделювати як ніколи не біло раніше. Створюючи повний ефект занурення в процес управління автомобілем, ми отримуємо повну відповідну реакцію від реальних водіїв, використовуючи широкий комплект систем безпеки. Ми використовуємо це для поліпшення і удосконалення нашої технології, підвищення вашої упевненості і душевного спокою.