ДИНАМІКА

АВТОСПОРТ

Щоб зрозуміти унікальну і непохитну орієнтацію Lexus на спортивні результати, просто подивіться на наші суперавтомобілі та на автомобілі, що беруть участь в перегонах. Ви відкриєте для себе неймовірно могутній досвід руху, отриманий в результаті кропіткої розробки й випробувань на перегоновій трасі.

НАТХНЕННЯ ВІД СУПЕРАВТОМОБІЛЯ

Народжена пристрасним бажанням, наша десятирічна місія зі створення досконалого для водія автомобіля привела нас до флагманського суперавтомобіля LFA. Бувши сучасною знаковою машиною, він встановив новий стандарт у світі високої результативності. І він став нашим особистим еталонним орієнтиром, надихаючи нас на досягнення нових результатів для Lexus в майбутньому.

    lexus lfa born on track
    lexus legendary status

НАТХНЕННЯ ВІД СУПЕРАВТОМОБІЛЯ

ЛЕГЕНДАРНИЙ СТАТУС

Суперкар LFA – досконалий зразок роботи Lexus і корінь нашої Філософії F. Вперше показаний на 41-му Токійському міжнародному автосалоні у 2010 році, він все ще залишається легендарним суперавтомобілем.

Попри те, що вони були ексклюзивними та мали неймовірний попит, їх було випущено всього 500 штук. Нечисленні за кількістю, але з надзвичайною популярністю, їх зустріли справді бурхливими вітаннями з боку автомобільної промисловості. Суперкар LFA як провідна зірка продовжує надихати на створення автомобілів типу LC і моделей Lexus класу F.

ДО УЧАСТІ У ПЕРЕГОНАХ ГОТОВИЙ

Перегонова траса є найбільш конкурентоздатним середовищем, для якого наші суперавтомобілі вже приведені в готовність. Вони розроблені, щоб допомогти командам вигравати змагання, досягнувши потрібної швидкості або показавши будь-які інші переможні характеристики.

    lexus race ready

ДО УЧАСТІ В ГОНКАХ ГОТОВИЙ

ФОРМУЛА ПЕРЕМОГИ

Lexus, моделлю RC GT3, став першим азійським автовиробником, який в рамках перегонової серії на витривалість VLN, що відбулася 8 жовтня 2016 року на легендарній трасі Нюрбургринг в Німеччині, отримав переконливу перемогу у своєму класі. Ця чудова модель має передові технічні особливості, направлені на досягнення найкращої віддачі від свого могутнього двигуна у 540 к.с.

Він обладнаний спеціально розробленими передніми крилами для зведення до мінімуму лобового опору. Широкий задній спойлер, високо піднятий над багажником, для створення достатнього притискного зусилля, підтримки стійкості та швидкості на найкрутіших поворотах. Всі ці та інші особливості роблять його по-справжньому цінним автомобілем і справжнім задоволенням для будь-якої перегонової команди.

СПОРТИВНА РОЗКІШ

Коли ми знаходимося на треці, всі наші відчуття загострені. Знаходячись у збудженому стані, ми все помічаємо і беремо до уваги. А потім, використовуючи свою інтуїцію і досвід, ми все це перетворюємо в наші моделі серії F і класу F SPORT. Результат? Доведена до досконалості, бездоганна керованість, що відповідає спортивному стилю керування.