АВТОСПОРТ

Щоб зрозуміти унікальну і непохитну орієнтацію Lexus на спортивні результати, просто подивіться на наші суперавтомобілі і на автомобілі, що беруть участь в гонках. Ви відкриєте для себе неймовірно могутній досвід руху, отриманий в результаті копіткої розробки і випробувань на гоночній трасі.

НАТХНЕННЯ ВІД СУПЕРАВТОМОБІЛЯ

Народжена пристрасним бажанням, наша десятирічна місія по створенню досконалого для водія автомобіля привела нас до флагманського суперавтомобіля LFA. Будучи сучасною знаковою машиною, він встановив новий стандарт в світі високої результативності. І він став нашим особистим еталонним орієнтиром, надихаючи нас на досягнення нових результатів для Lexus в майбутньому.

lexus lfa born on track
lexus legendary status

НАТХНЕННЯ ВІД СУПЕРАВТОМОБІЛЯ

ЛЕГЕНДАРНИЙ СТАТУС

Суперкар LFA – досконалий зразок роботи Lexus і корінь нашої філософії F. Вперше показаний на 41-му Токійському міжнародному автосалоні в 2010 році, він все ще залишається легендарним суперавтомобілем.

Не дивлячись на те, що вони були ексклюзивними і мали неймовірний попит, їх було випущено всього тільки 500 штук. Нечисленні по кількості, але з надзвичайною популярністю, їх зустріли дійсними бурхливими вітаннями з боку автомобільної промисловості. Суперкар LFA, як провідна зірка, продовжує надихати на створення автомобілів типу LC і моделей Lexus класу F.

ДО УЧАСТІ В ГОНКАХ ГОТОВИЙ

Гоночна траса є самим конкурентоздатним середовищем, для якого наші суперавтомобілі вже приведені в готовність. Вони розроблені, щоб допомогти командам вигравати змагання, досягнувши потрібної швидкості, або показавши будь-які інші переможні характеристики.

lexus race ready

ДО УЧАСТІ В ГОНКАХ ГОТОВИЙ

ФОРМУЛА ПЕРЕМОГИ

Lexus RC F GT3 став першим азіатським автовиробником, який в рамках гоночної серії на витривалість VLN, яка відбулася 8 жовтня 2016 року на легендарній трасі Нюрбургрінг в Німеччині, отримав переконливу перемогу в своєму класі. Ця чудова модель насичена передовими технічними особливостями, направленими на досягнення якнайкращої віддачі від свого могутнього 540+ к.с. двигуна.

Він обладнаний спеціально розробленими передніми крилами для зведення до мінімуму лобового опору. Широкий задній спойлер високо піднятий над багажником для створення достатнього притискного зусилля, підтримки стійкості і швидкості на найкрутіших поворотах. Всі ці та інші особливості роблять його по-справжньому цінним автомобілем і реальним задоволенням для будь-якої гоночної команди.

СПОРТИВНА РОЗКІШ

Коли ми знаходимося на гоночному треку, всі наші відчуття загострені. Знаходячись у збудженому стані, ми все помічаємо і беремо до уваги. А потім, використовуючи свою інтуїцію і досвід, ми все це перетворюємо в наші моделі серії F і класуF SPORT. Результат? Доведена до досконалості, бездоганна керованість,що відповідає спортивному стилю керування.

 • 2017 lexus discover performance overview f models

  ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  МОДЕЛЬНИЙ РЯД F

  Створені під натхненням нашої Філософії F, моделі F демонструють нашу любов до своєї справи і технічних характеристик автомобіля. Сядьте за кермо і ви полинете до нових неповторних відчуттів.

 • 2017 lexus discover performance overview f sport

  ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  СЕРІЯ F SPORT

  Візьміть свою улюблену модель Lexus і надайте їй спортивного вигляду. Наші автомобілі серії F SPORT, завдяки своєму оновленому дизайну, піднялися на абсолютно новий рівень, як всередині, так і зовні, де м'якість підвіски сприяє відчуттю збудження.

Next steps