ЕКПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СПОРТИВНЕ КУПЕ LC

Автомобіль LC є поворотною точкою у всіх сенсах. Він знаменує нове значення для Lexus і для наших водіїв. Випробуваний на наших стендах світового класу для аеродинамічних досліджень в Японії, він подарує вам таке відчуття насолоди від керування, як ніякий інший автомобіль.

СКОНСТРУЙОВАНИЙ ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ

Представлений вперше в Детройті у 2016 році на Північноамериканському міжнародному автомобільному салоні (NAIAS), автомобіль LC миттєво отримав схвальні відгуки та привернув увагу промислових кіл. Для створення автомобіля були об'єднані зусилля інженерів-конструкторів представництв Lexus в різних країнах, які розробили повний переваг дизайн з неперевершеними експлуатаційними характеристиками. Бувши дивовижним під час руху, він робить сміливу заяву про майбутній напрям розвитку Lexus.

ВІД КОНЦЕПТУ ДО СЕРІЙНОГО АВТОМОБІЛЯ

В автомобілі LC, перетворення від концепт-кара до серійного автомобіля просто безпрецедентне. Виразний дизайн, невіддільний від найбільших інженерно-технічних досягнень зі створення неперевершеного досвіду керування, який залишається прекрасним у всьому.

    lexus lc 500 concept to reality
 •     lexus lc 500 unprecedented achievement

  ВІД КОНЦЕПТУ ДО СЕРІЙНОГО АВТОМОБІЛЯ

  БЕЗПРЕЦЕДЕНТНЕ ДОСЯГНЕННЯ

  Це екстраординарне передбачення, реалізоване до найдрібніших деталей. Навіяний преміальним концепт-каром LF-LC, що дебютував у 2012 році, автомобіль LC поламав загальноприйняті норми підходу до серійних автомобілів.

  Інженери-конструктори Lexus невпинно працювали, щоб втілити в життя автомобіль LC. Як і наш знаменитий Lexus LFA, автомобіль LC створюється майстрами Такумі. Створення автомобілів – їхнє покликання, а десятиліття досвіду означають, що вони досконально знають всі тонкощі роботи, піднімаючи стандарти до нових висот.

 •     lexus lc 500 unmatched performance

  ВІД КОНЦЕПТУ ДО СЕРІЙНОГО АВТОМОБІЛЯ

  НЕПЕРЕВЕРШЕНІ ЕКПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Сядьте за кермо автомобіля LC і ви пройметеся унікальним досвідом керування, завдяки ряду нових передових особливостей. Ви будете також вражені динамічною розкішшю автомобіля. По-справжньому вишукана, експресивна і постійно змінна інтерпретація нашої філософії дизайну L-Finesse.

  Знаходячись під невпинною турботою майстрів Такумі, автомобіль LC є одним з перших автомобілів повністю розробленим на наших стендах світового класу для аеродинамічних досліджень в Японії, що знаменує початок нової ери.

БАГАТОСТУПІНЧАСТИЙ ГІБРИД

На автомобілі LC 500h застосовується абсолютно новий гібридний двигун Lexus. Автомобіль приводиться в дію революційною багатоступінчастою гібридною силовою установкою, демонструючи ефективну, з низьким рівнем викидів роботу і супроводжуючу до того ж безкомпромісним, спортивним і експресивним досвідом керування.

    lexus lc 500 next generation power

БАГАТОСТУПІНЧАСТИЙ ГІБРИД

ПОТУЖНІСТЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Дізнайтеся більше про гібридну установку нового покоління. В автомобілі LC встановлена багатоступенева гібридна силова установка (Multi Stage Hybrid System), що інтелектуально працює від двох джерел енергії. Як електродвигун, що живиться від акумулятора, так і бензиновий двигун можуть приводити в дію автомобіль окремо. Але вони можуть працювати й разом, коли це необхідно.

Результат? Неймовірна ефективність, низький рівень викидів, збудливий досвід керування і прискорення, що вражає. Наші системи відстежують умови руху, безперервно контролюють потужність силової установки й вибирають оптимальний режим роботи. За бажанням можна вибрати режим керування перемикачем режимів руху (DMS).

Багатоступенева гібридна силова установка робить можливим спортивний стиль керування. Також була залучена 4-діапазонна автоматична трансмісія. У результаті виходить 10 фіксованих передач, між якими водій може швидко перемикатися. Натисніть на педаль акселератора, щоб відчути потужність, або насолоджуйтеся плавною ефективністю руху на нижчих швидкостях.

ДИНАМІЧНЕ КЕРУВАННЯ

Конструкція автомобіля LC відточена до досконалості, щоб дарувати безпрецедентний досвід керування. Ми знаємо, що навіть незначна дрібниця може сприяти вражаючому результату.

    lexus lc 500 driving dynamics
 •     lexus lc 500 a drive like no other

  ДИНАМІЧНЕ КЕРУВАННЯ

  НЕЗРІВНЯННЕ КЕРУВАННЯ

  На двигуні автомобілів LC 500 використовується подвійний повітрозабір. Це допомагає системі забирати більше повітря і забезпечує двигуну фантастичний звук – доступна всім музика. Цей «безнаддувний» двигун чудово поєднується із спортивним купе, утворюючи з ним одне ціле. Він підсилює лінійну корисну потужність, надаючи вам легкість управління і незрівнянну радість, коли ви знаходитеся за кермом.

  У нашому прагненні просувати майбутнє Lexus вперед, ми створили абсолютно новий досвід керування. Образ і відчуття від автомобіля LC абсолютно відрізняються від будь-якого створеного раніше автомобіля Lexus.

 •     lexus lc 500 built for agility

  ДИНАМІЧНЕ КЕРУВАННЯ

  СКОНСТРУЙОВАНИЙ ДЛЯ ШВИДКОСТІ

  Коли ми почали втілювати в життя концепцію LC, на кожному кроці ми бачили очікуваний результат: відточений, доведений до досконалості досвід керування. Швидкий, плавний і могутній автомобіль.

  Ми хотіли створити чудову якість керування, що відповідає розкішному спортивному купе, але таке купе, яке також дивувало б, запалюючи відчуття водіїв. Якщо у вас була можливість промчатися на автомобілі LC, ви зрозуміли, що ми досягли своєї честолюбної мети.