1. Discover Lexus
  2. LX570 nova komplektatsiia samurai
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ
НОВИНИ LEXUS

LEXUS LX570 У НОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ SAMURAI

Lexus представляє в Україні 5-місний позашляховик LX570 у новій комплектації Samurai

Поєднувати непоєднуване — одна з ключових цінностей Lexus. Розширюючи варіації інтер’єрів, бренд розробив і представляє дві нові комплектації легендарного позашляховика LX 570 — Samurai та Samurai+*. Вони є втіленням філософії розкоші Lexus та створені для безпечного і комфортного подолання перешкод на будь-яких дорогах.

Виразний екстер’єр і майстерність оздоблення салону — відмінні риси Lexus LX570 у нових комплектаціях Samurai та Samurai+. В оновлених моделях Lexus пропонує клієнтам широкий і водночас простий вибір кольорів інтер’єру та екстер’єру. Вставки з дерева виконані з «чорного шимамоку», а сидіння можна обрати як повністю у чорному кольорі, так і з гранатовим відтінком. Гама кольорів кузова розширилася трендовим «Террейн Хакі».

Особливістю нових комплектацій Lexus LX 570 є ковані 21-дюймові двоколірні колісні диски 275/50R21. Зовнішні дзеркала заднього огляду отримали вставки чорного кольору. Також у чорний колір пофарбовані решітка радіатора та рейлінги на даху.

Lexus LX 570 у комплектаціях Samurai та Samurai+ оснащений 8-ступеневою автоматичною трансмісією і може забезпечити максимальну швидкість у 220 км/год. Попри масивність автомобіля, він розганяється від 0 до 100 км/год усього за 7,7 с.

Нові комплектації Lexus LX 570 оснащені зручними опціями для максимального комфорту водія та пасажирів, а саме адаптивним круїз-контролем, підігрівом керма і сидінь, системою кругового огляду з чотирма камерами, функцією допомоги під час паркування тощо.

У салоні нових комплектацій Samurai та Samurai+ представлена новаторська система Lexus Climate Concierge для автоматичного керування клімат-контролем, підігрівом керма, а також підігрівом та вентиляцією сидінь. Окрім того, передбачено незалежне регулювання температури зон водія, переднього пасажира та пасажирів задніх сидінь.

Фішкою моделі Lexus LX 570 у комплектації Samurai+ є оздоблення сидінь комбінованою семіаніліновою шкірою з вишивкою у формі діамантів, що підкреслює статус автомобіля.

Lexus LX 570 у комплектаціях Samurai та Samurai+ має потужний характер та з легкістю долає найскладніші ділянки дороги. Безкомпромісні ходові характеристики та продуманий дизайн дарують простоту й максимальний комфорт від керування автомобілем як на бездоріжжі, так і на автомагістралях.

*Назви комплектацій є суто умовними, наведені заради зручності в розподілі технічних характеристик і можуть відрізнятися або бути відсутніми в документах та інших матеріалах.

За більш докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включаючи дистанційне обслуговування, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.