1. Discover Lexus
  2. Lexus Design Award
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

УКРАЇНКА СТАЛА ФІНАЛІСТКОЮ ПРЕМІЇ LEXUS DESIGN AWARD 2021

Українка Аліна Головатюк стала фіналісткою премії Lexus Design Award 2021


Lexus оголосив шістьох фіналістів міжнародної премії в області дизайну Lexus Design Award 2021, яких авторитетне журі обрало серед 2 079 заявок із 66 країн. Одним із фіналістів конкурсу стала українка Аліна Головатюк із проєктом InTempo.

InTempo — це спеціальний девайс, що може допомогти боротися зі стресом за допомогою музики та ритмів. Проєкт спрямовано на людей з надмірною тривожністю чи соціофобією, які відчувають особливий дискомфорт у людних місцях або під час публічних заходів. Переважно вони звертаються до психотерапевтів лише у кризових ситуаціях або взагалі роками приховують свою проблему. Якщо ж справа доходить до лікування, то медикаменти нерідко викликають побічні ефекти. За задумом авторки проєкту, людина може заспокоїтися, торкаючись певних точок на девайсі у такт музиці.

Аліна Головатюк — молода архітекторка з Києва. Дівчина навчається у Київському національному університеті будівництва та архітектури на факультеті інформаційних технологій в архітектурі. Її підхід до дизайну заснований на особливій увазі до емоцій людей та їхньому сприйнятті світу.

«Цей конкурс — унікальна можливість долучитися до розв'язання соціальних проблем та почути думку всесвітньо відомих митців. Коли знані дизайнери та архітектори, котрі вже змінюють архітектурне обличчя світу та чиї роботи виставляються у Лондоні, Нью-Йорку, Парижі, Копенгагені, говорять, що твій проєкт має право на життя і надалі позитивно вплине на суспільство... це дуже надихає якнайшвидше реалізувати свою ідею!», — коментує Аліна Головатюк.

Окрім Аліни Головатюк, до переліку фіналістів Lexus Design Award 2021 увійшли: Кенджі Абе (Kenji Abe) (Японія) з проєктом CY-BO; Гейл Лі (Gayle Lee) і Джессіка Веа (Jessica Vea) (Нова Зеландія і Тонґа; живуть у Новій Зеландії) з роботою Heartfelt; Ірманді Вікаксоно (Irmandy Wicaksono) (Індонезія, живе в США) з проєктом KnitX; Генрі Глогау (Henry Glogau) (Нова Зеландія, Австрія; живе в Данії) з роботою Solar Desalination Skylight; та група дизайнерів Intsui Design (Китай, живуть у Японії) з проєктом Terracotta Valley Wind.

Нагадаємо, що премія Lexus Design Award, заснована у 2013 році, є платформою міжнародного конкурсу серед перспективних молодих дизайнерів та представників інших творчих професій з усього світу. Цей конкурс сприяє майбутнім позитивним змінам у суспільстві завдяки підтримці дизайнерів та митців, чиї роботи здатні покращити світ. Шість фіналістів отримують рідкісну можливість створити прототип власного дизайну під наставництвом провідних дизайнерів. У свою чергу, Lexus Design Award забезпечує висвітлення їхніх робіт у міжнародних ЗМІ для професійного розвитку учасників.

*За більш докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включаючи дистанційне обслуговування, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.
Цей матеріал підготовлено за даними сайту LexusDesignAward.com