1. Discover Lexus
  2. GX executive pryimannia zamovlen
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

LEXUS GX У НОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ EXECUTIVE

Lexus GX у новій комплектації Executive доступний для замовлення


Легендарний рамний позашляховик Lexus GX ― уже в наявності в Україні.

Легендарний рамний позашляховик преміумкласу Lexus GX уже з’явився в Україні ― модель доступна для замовлення та придбання. Автомобіль також представлений у новій, вигіднішій комплектації Executive, яка зберігає найважливіші характеристики моделі: потужний двигун та комплекс систем безпеки Lexus Safety System+**. Обрати модель Lexus GX з автомобілів у наявності можна в онлайн-режимі за посиланням.

Lexus GX поєднує в собі чудові позашляхові властивості та неймовірний рівень комфорту (зокрема, посилену шумоізоляцію), завдяки чому будь-яка подорож перетвориться на справжню насолоду. Автомобіль також може похизуватися брутальним виразним дизайном, який одразу привертає увагу на дорозі.

Lexus GX у комплектації Executive оснащено атмосферним двигуном V8, що дарує чудову динаміку руху, розвиваючи максимальну потужність 296 к.с. (218 кВт при об/хв). Завдяки його неймовірно плавній та надійній роботі Lexus GX до снаги підкорити будь-яке бездоріжжя. Окрім того, двигун забезпечує неймовірну тягу ― максимальний крутний момент становить 438 Нм при об/хв.

Lexus GX у комплектації Executive ― це статусний автомобіль преміумкласу, який не лише дарує неймовірні враження від водіння, але й дозволяє отримати їх на вигідних умовах.

Модель Lexus GX у комплектації Executive також отримала комплекс систем безпеки Lexus Safety System+**, завдяки чому може гарантувати підвищений рівень захисту водія та пасажирів. Серед засобів активної безпеки, доступних у Lexus GX, ― система розпізнавання дорожніх знаків (RSA), система передаварійної безпеки (PCS), система попередження з'їзду зі смуги (LDA) та система автоматичного дальнього світла. В автомобілі також передбачені адаптивна антиблокувальна гальмівна система (ABS), підсилювач екстреного гальмування (BAS) і система курсової стійкості автомобіля (VSC).

У комплектації Executive* втілені найкращі якості моделі Lexus GX. Бувши менш насиченою у порівнянні з комплектацією Luxury, вона зберігає рівень розкоші, притаманний бренду Lexus. Окрім того, менша наповненість дозволила зробити Lexus GX у комплектації Executive значно доступнішим за ціною.

*Назви комплектацій є суто умовними, наведені заради зручності в розподілі технічних характеристик і можуть відрізнятися або бути відсутніми в документах та інших матеріалах.

**Електронні системи безпеки є допоміжними та за жодних обставин не можуть замінити водія, який завжди відповідальний за безпечне керування.

За більш докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включаючи дистанційне обслуговування, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.