МАЙСТЕРНІСТЬ

СВІТ ТАКУМІ

Наші майстри такумі гарантують, що ніщо інше не створюється з такою майстерністю, як Lexus. Це переконання базується на філософії уникання легких шляхів. Понад 60 000 годин такумі відточували свої надлюдські чуття. Чуття, що виводять Lexus за рамки будь-якої машини або штучного інтелекту. Ці дев'ять коротких епізодів пропонують зазирнути у майстерність, з якою створюється Lexus.

УНИКАЮЧИ ЛЕГКИХ ШЛЯХІВ

Існує лише один шлях до бездоганної майстерності, і він вимагає надзвичайної уваги до деталей. Майстри навіть приховують недоліки та дефекти, щоб їхні підлеглі змогли віднайти їх і досягти стандарту такумі. Від водіїв, котрі проходять тестування перед дорожніми випробуваннями, і до кімнати, де майбутні такумі тренують свої чуття — ці фільми покажуть, чому ніщо інше не створюється з такою майстерністю, як Lexus.


  

  
    2019 lexus takumi living quote background image

  

  
    2019 lexus takumi living quote cinemagraph fallback

Практика закритого тестування передбачає приховування недоліків, щоб перевірити навички команди. Це лише один із способів, за допомогою яких майстри Lexus постійно випробовують і тренують свої вміння.

ЛЮДИ І ТЕХНОЛОГІЇ

Неперевершена майстерність є результатом гармонійної роботи людей і машин. Наша роботизована техніка, яка вирізняється точними, послідовними та ефективними рухами, була запрограмована згідно з унікальними навичками кваліфікованих майстрів. Результатом стала незрівнянна досконалість Lexus.

НАДЛЮДИНА

Після тисяч годин практики та тренувань майстри такумі розвивають майже надлюдські чуття. Очі можуть розгледіти відмітини, недоступні нетренованому оку. Слух дозволяє налаштувати двигун з хірургічною точністю. Тактильне чуття здатне виявити недоліки розміром у долі міліметра.