ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО LEXUS

МАЙСТЕРНІСТЬ

Точність виконання. Відданість справі. Знання. Все це невід'ємна частина унікальної майстерності, яка властива всім без виключення автомобілям Lexus.

МАЙСТЕРНІСТЬ ТАКУМІ, ВІДТОЧЕНА ДЕСЯТИРІЧЧЯМИ

Такумі – стародавнє японське слово, яке можна перевести як «ремісник», і яке відображає суть і традицію майстерності виконання. І це те, що властиво всьому нашому виробничому процесу. У всіх наших майстрів унікальні загострені почуття, у всіх у них за плечима багаторічний досвід. Прагнучи досягти якнайкращих результатів, вони продовжують працювати стільки скільки потрібно, не дивлячись на час, щоб створити виняткові автомобілі і дивовижні враження від них, об'єднуючи традиційні методи з сучасними технологіями.

 •     takumi hub masters

  МАЙСТЕРНІСТЬ

  МАЙСТРИ ТАКУМІ

  У кожного працюючого в Lexus майстра такумі не менше ніж двадцятип’ятирічний досвід роботи. Всі разом вони вкладають свої безпрецедентні навички, знання та інтуїцію в кожен етап процесу виробництва автомобілів.

 •     takumi hub flagship craft

  МАЙСТЕРНІСТЬ

  ФЛАГМАНСЬКИЙ СЕДАН

  Кожен компонент флагманського седана Lexus LS відображає нашу прихильність до неперевершеної майстерності. Розкішне оздоблення, декоративні вставки і матеріали підвищують задоволення від керування, відмінно доповнюючи ходові характеристики автомобіля.

 •     takumi hub superior finish

  МАЙСТЕРНІСТЬ

  НАЙВИЩА ЯКІСТЬ

  У кожній дрібниці криється велика сила. У всіх автомобілях нашого модельного ряду для шкіряного оздоблення салону використовується тільки ручне пошиття, унікальне лакофарбове покриття та суворий контроль якості майстрами такумі, що гарантує найвищу якість виконання.

 •     Takumi Replacement 1920x1080 Hero

  МАЙСТЕРНІСТЬ

  ОРІГАМІ КІШКА

  Майстри Такумі демонструють свою спритність і навички згортаючи фігурку орігамі-кішки за 90 секунд своєю недомінантною рукою. Символічне випробування і дійсна оцінка досконалості.

 •     2019 lexus takumi living hub banner

  МАЙСТЕРНІСТЬ

  СВІТ ТАКУМІ

  Наші майстри такумі гарантують, що ніщо інше не створюється з такою майстерністю, як Lexus. Це переконання базується на філософії уникання легких шляхів.