НОВИЙ UX

НОВІ ГОРИЗОНТИ ДЛЯ КРОСОВЕРА

При розробці дизайну кузова UX стояло завдання переосмислити усталені в сегменті уявлення про те, яким повинен бути кросовер. тому в UX поєдналися сміливий дизайн та зовнішність справжнього повнопривідного позашляховика з компактним кузовом.

ЗУСТРІЧАЙТЕ КРОСОВЕР UX

З оригінальною радіаторною решіткою Lexus, спортивним силуетом і сміливим дизайном, новий Lexus UX впроваджує новий підхід до кросоверів. Щодо дизайну інтер'єра, що зроблений на основі японській архітектурній концепції "Енгава", де кордони між внутрішніми та зовнішніми є бездоганно пов'язаними, то тут ви будете відчувати себе вдома у орієнтованому на водія середовищі, яке э одночасно відкритим та безпечним.


 

 
  019 lexus ux presales key features 1920x1080 v2
 • Керованість хетчбека

  Дизайн салону забезпечує високу посадку, характерну для позашляховиків і кросоверів, в поєднанні з орієнтованим на водія «кокпітом» і просторим пасажирським простором. Нова платформа (GA-C), на якій створено UX, забезпечує виключно високу жорсткість кузова і низький центр тяжіння. Стильний екстер'єр робить UX унікальним у своєму класі, поєднуючи в собі безпеку та просторість повнопривідного позашляховика з малим, на вигляд, кузовом.

 • Майстерність виконання

  Саме в салоні відбувається зв'язок водія з автомобілем. Тому дизайнери прагнули усунути візуальну межу між екстер'єром та інтер'єром автомобіля, створити практично непомітний перехід і єдність стилю. Оздоблення інтер'єру з м'якої шкіри має прострочку, натхненну технікою Сашико - традиційною технікою японської вишивки, яка використовується також при виготовленні екіпіровки для бойових мистецтв дзюдо і кендо.

 • Підвищена потужність

  Вперше використовуються два нових силових агрегати: нова гібридна система четвертого покоління з автоматичною підзарядкою потужністю 178 к.с. (131 кВт) на версії UX 250h з системою повного приводу E-Four; а також новий дволітровий бензиновий двигун з високою термоефективністю, який на версії UX 200 пропонується з новим варіатором Direct Shift.

 • Інноваційні технології

  Панорамний монітор об'єднує зображення з чотирьох відеокамер, що забезпечує чудовий 360° огляд навколо автомобіля на 10,3-дюймовому екрані. Також у автомобіль встановлено бездротовий зарядний пристрій, що дозволяє заряджати пристрій, наприклад, смартфон, просто встановивши його на зарядний пристрій.

 • Надійний захист

  Унікальний характер UX виражається і в використанні надихаючих технологій в самих різних аспектах, аж до найдрібніших деталей. Таким чином, в найвищій якості Lexus можуть переконатися будь-які клієнти, особливо ті, хто вперше купує автомобіль преміального бренду. UX оснащується новою версією комплексу систем активної безпеки Lexus Safety System+, в тому числі і системою запобігання зіткнень PCS (Pre-Collision System), здатною розпізнавати пішоходів в темний час доби.

 • F Sport

  Lexus UX оснащено новою системою передаварійної безпеки Lexus Safety System+. До неї входять : PCS - cистема передаварійної безпеки з функцією розпізнавання пішоходів; AHS - cистема адаптивного дальнього світла, LDA - система домоги утримання в смузы руху, ACC - адаптивний круїз-контроль; RSA - cистема розпізнавання дорожніх знаків.


 

 
  2019 lexus ux sunrise to sunrise campaign banner

"ВІД СВІТАНКУ ДО СВІТАНКУ" (SUNRISE TO SUNRISE)

24 ГОДИНИ МАНДРІВКИ МІСТОМ НА LEXUS UX

Дізнайтеся, чому Lexus UX зі смарт-годинником ідеально підходить для мандрівок містом від світанку до світанку.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Подивіться як виглядатиме Lexus UX в певному кольорі кузова.

Натисніть машину, щоб повернути

UX 200 Eco / Чорний лак


 

 
  2018 lexus ux ar banner petrol 1920x1920 v2

НОВІ ГОРИЗОНТИ

ДОДАТОК ДЛЯ UX ― ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ

Насолоджуйтеся інтер'єром та екстер'єром нового Lexus UX з кожного кута огляду у високій роздільній здатності ― і ви зрозумієте, чому він повністю готовий до викликів динамічного міського життя.

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ