НОВИЙ UX

НОВІ ГОРИЗОНТИ ДЛЯ КРОСОВЕРА

При розробці дизайну кузова UX стояло завдання переосмислити усталені в сегменті уявлення про те, яким повинен бути кросовер. тому в UX поєдналися сміливий дизайн та зовнішність справжнього повнопривідного позашляховика з компактним кузовом.

ЗУСТРІЧАЙТЕ КРОСОВЕР UX

З оригінальною радіаторною решіткою Lexus, спортивним силуетом і сміливим дизайном, новий Lexus UX впроваджує новий підхід до кросоверів. Щодо дизайну інтер'єра, що зроблений на основі японській архітектурній концепції "Енгава", де кордони між внутрішніми та зовнішніми є бездоганно пов'язаними, то тут ви будете відчувати себе вдома у орієнтованому на водія середовищі, яке э одночасно відкритим та безпечним.


 

 
  019 lexus ux presales key features 1920x1080 v2
 • Керованість хетчбека

  Дизайн салону забезпечує високу посадку, характерну для позашляховиків і кросоверів, в поєднанні з орієнтованим на водія «кокпітом» і просторим пасажирським простором. Нова платформа (GA-C), на якій створено UX, забезпечує виключно високу жорсткість кузова і низький центр тяжіння. Стильний екстер'єр робить UX унікальним у своєму класі, поєднуючи в собі безпеку та просторість повнопривідного позашляховика з малим, на вигляд, кузовом.

 • Майстерність виконання

  Саме в салоні відбувається зв'язок водія з автомобілем. Тому дизайнери прагнули усунути візуальну межу між екстер'єром та інтер'єром автомобіля, створити практично непомітний перехід і єдність стилю. Оздоблення інтер'єру з м'якої шкіри має прострочку, натхненну технікою Сашико - традиційною технікою японської вишивки, яка використовується також при виготовленні екіпіровки для бойових мистецтв дзюдо і кендо.

 • Підвищена потужність

  Вперше використовуються два нових силових агрегати: нова гібридна система четвертого покоління з автоматичною підзарядкою потужністю 178 к.с. (131 кВт) на версії UX 250h з системою повного приводу E-Four; а також новий дволітровий бензиновий двигун з високою термоефективністю, який на версії UX 200 пропонується з новим варіатором Direct Shift.

 • Інноваційні технології

  Панорамний монітор об'єднує зображення з чотирьох відеокамер, що забезпечує чудовий 360° огляд навколо автомобіля на 10,3-дюймовому екрані. Також у автомобіль встановлено бездротовий зарядний пристрій, що дозволяє заряджати пристрій, наприклад, смартфон, просто встановивши його на зарядний пристрій.

 • Надійний захіст

  Унікальний характер UX виражається і в використанні надихаючих технологій в самих різних аспектах, аж до найдрібніших деталей. Таким чином, в найвищій якості Lexus можуть переконатися будь-які клієнти, особливо ті, хто вперше купує автомобіль преміального бренду. UX оснащується новою версією комплексу систем активної безпеки Lexus Safety System+, в тому числі і системою запобігання зіткнень PCS (Pre-Collision System), здатною розпізнавати пішоходів в темний час доби.

 • F Sport

  Lexus UX оснащено новою системою передаварійної безпеки Lexus Safety System+. До неї входять : PCS - cистема передаварійної безпеки з функцією розпізнавання пішоходів; AHS - cистема адаптивного дальнього світла, LDA - система домоги утримання в смузы руху, ACC - адаптивний круїз-контроль; RSA - cистема розпізнавання дорожніх знаків.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Подивіться як виглядатиме Lexus UX в певному кольорі кузова.

Натисніть машину, щоб повернути

UX 200 Eco / Чорний лак


 

 
  2018 lexus ux ar banner petrol 1920x1920 v2

НОВІ ГОРИЗОНТИ

ДОДАТОК ДЛЯ UX ― ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ

Насолоджуйтеся інтер'єром та екстер'єром нового Lexus UX з кожного кута огляду у високій роздільній здатності ― і ви зрозумієте, чому він повністю готовий до викликів динамічного міського життя.

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ