ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ RX

Стрімкі і виразні лінії створюють відчуття безпрецедентного комфорту, простору і розкоші. Ви просто не знайдете подібного рівня завершеності в звичайному кросовері. З вибором бензинового двигуна або гібридної силової установки, ви можете створити свій RX, який буде відповідати вашим вимогам.

RX Key Features
 • Універсальне багажне відділення

  Велике і просторе багажне відділення, достатнє щоб взяти з собою чотири великі валізи. Задні сидіння можна частково нахилити, а центральний підлокітник залишиться практично горизонтальним.

 • П'ятизіркова безпека

  Lexus RX отримав престижний п'ятизірковий рейтинг Euro NCAP (Європейська програма оцінки нових автомобілів). Оцінки за всі відповідні перевірені критерії були значно вище мінімально потрібних, щоб отримати п'ять зірок, що поставило Lexus серед найбільш найбезпечніших транспортних засобів в своєму сегменті.

 • Повноприводна модель

  Повноприводна модель RX 450h обладнана гібридною системою, яка працює спільно з електричною системою повного приводу E-Four, що забезпечує бездоганні ходові характеристики і упевнене зчеплення з поверхнею бездоріжжя. Інноваційний повний привод E-FOUR має додатковий електродвигун потужністю 50 кВт, встановлений на задній осі, який забезпечує потрібний миттєвий крутний момент.

 • Панорамний дах

  Вбудований в заводських умовах широкий панорамний дах наповнює салон RX світлом та створює відчуття додаткового простору і свободи. Спереду конструкція оснащена рухомою скляною секцією, що дає можливість по справжньому насолодитися відкритим простором, а за потреби, жалюзі з електроприводом зменшать доступ сонячних променів до салону.

 • Ретельна майстерність такумі

  Досконалість центральної панелі Lexus RX і оздоблення дверей знову підтверджують стандарти розкоші Lexus, яку ви і очікуєте від кросовера. Дізнайтеся більше про якість і досконалість такумі.

 • Низькі викиди

  З технологією повного гібридного приводу, вражаючими характеристиками обладнання і безліччю опцій, включаючи комплектацію F SPORT, ви зможете створити свій кросовер RX, який буде для вас досконалим.

ВІДЧУЙТЕ КРОСОВЕР RX

Творці першого розкішного кросовера сконструювали кросовер RX четвертого покоління, який привертає здивовані погляди де б він не рухався. Всередині і ззовні кросовер RX попереджає всі уявлення про те, яким взагалі має бути кросовер. Зробіть крок всередину і оцініть майстерність і якість, увагу до найменших дрібниць і сучасні технології безпеки. Відчуйте Lexus RX – свого роду унікальний кросовер.

ВІДЧУЙТЕ СЕДАН RX

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

Next steps

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ