2018 lexus rx l hero 1920x1920 v5

СЛАВЕТНИЙ РОЗКІШНИЙ КРОСОВЕР

LEXUS RX

Розкішний кросовер, в якому сміливий дизайн поєднується з витонченістю і технологіями.

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ RX

Стрімкі і виразні лінії створюють відчуття безпрецедентного комфорту, простору і розкоші. Ви просто не знайдете подібного рівня завершеності у звичайному кросовері. З вибором бензинового двигуна або гібридної силової установки, ви можете створити свій RX, який буде відповідати вашим вимогам.


 

 
  2018 lexus rx 450h key features
 • П'ятизіркова безпека

  Lexus RX отримав престижний п'ятизірковий рейтинг Euro NCAP (Європейська програма оцінки нових автомобілів). Оцінки за всі відповідні перевірені критерії були значно вище мінімально потрібних, щоб отримати п'ять зірок, що поставило Lexus серед найбільш найбезпечніших транспортних засобів в своєму сегменті.

 • Повноприводна модель

  Повноприводна модель RX 450h обладнана гібридною системою, яка працює спільно з електричною системою повного приводу E-Four, що забезпечує бездоганні ходові характеристики і упевнене зчеплення з поверхнею бездоріжжя. Інноваційний повний привод E-FOUR має додатковий електродвигун потужністю 50 кВт, встановлений на задній осі, який забезпечує потрібний миттєвий крутний момент.

 • Панорамний дах

  Вбудований в заводських умовах широкий панорамний дах наповнює салон RX світлом та створює відчуття додаткового простору і свободи. Спереду конструкція оснащена рухомою скляною секцією, що дає можливість по справжньому насолодитися відкритим простором, а за потреби, жалюзі з електроприводом зменшать доступ сонячних променів до салону.

 • Ефективність та екологічність гібрида

  Серцем RX 450h є система повногібридного привода Lexus, у якій 3,5-літровий шестициліндровий V-подібний бензиновий двигун ідеально поєднано з двома потужними електромоторами. Завдяки сінергії бензинового та електричних двгунів ви можете швидко розігнатися до 100 км/год. – усього за 7,7 секунди. При таких здібностях витрати палива RX 450h у місті сягнуть неймовірних 6,1 л на 100 кілометрів шляху, а рівень викидів вуглекислого газу у повітря - лише 140 г на кілометр. Як альтернатива можна перейти на режим електромобіля і насолоджуватися майже безшумною їздою, не споживаючи бензину та, відповідно, не забруднюючи навколишнє середовище. Гібридна батарея RX 450h підзаряджається автоматично і не потребує зарядки від зовнішньої електромережі.
  Дізнайтесь більше у розділі Гібридна технологія

 • Познайомтеся з RX Long

  Особливою гордістю команди дизайнерів Lexus стала нова подовжена версія RX – RX 350L. Вперше RX обладнано третім рядом сидінь, що дозволяє розмістити в автомобілі сім осіб з розкішним комфортом. За словами головного дизайнеру проекту Ген Икеда (Gen Ikeda) «Незважаючи на певне подовження кузова, нам вдалося зберегти всю вишуканість і витонченість зовнішності автомобіля. Всередині ж, завдяки розумним конструктивним рішенням, ми здійснили просторову революцію».

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Перегляньте як Lexus RX виглядатиме в певному кольорі кузова.

Натисніть машину, щоб повернути

RX 450h Luxury / Чорний лак

ВІДЧУЙТЕ КРОСОВЕР RX

Творці першого розкішного кросовера сконструювали кросовер RX четвертого покоління, який привертає здивовані погляди де б він не рухався. Всередині та ззовні кросовер RX передбачає всі уявлення про те, яким взагалі має бути кросовер. Зробіть крок всередину та оцініть майстерність і якість, увагу до найменших дрібниць і сучасні технології безпеки. Відчуйте Lexus RX – свого роду унікальний кросовер.

ВІДЧУЙТЕ СЕДАН RX

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ