ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ RX L

Нова подовжена версія RX легко вміщує до 7 пасажирів, зберігаючи при цьому вишуканий зовнішній вигляд та забезпечуючи комфортне водіння. Пасажири третього ряду почуватимуться безпечно та комфортно завдяки таким опціям, як індивідуальна зона кондиціювання, оптимізовані бокові шторки безпеки та сидіння з електрорегулюванням.

    2019 lexus rxl key features
 • Трирядний елегантний кросовер

  На третьому ряді RX L легко розмістяться двоє дітей (або двоє дорослих, якщо подорож не тривала). Сидіння третього ряду у 6-ти або 7-мимісній версії має електропривод регулювання та складання, доступний з другого ряду або багажника. Їх можна посунути вперед або назад на відстань до 93 мм, що забезпечує більше простору для розміщення ніг пасажирів третього ряду.

 • Сміливий дизайн

  Новий RX L є втіленням останніх тенденцій дизайну від Lexus. Він оснащений витонченою радіаторною решіткою, потрійними світлодіодними фарами та L-подібними задніми світлодіодними ліхтарями. У задній частині упізнавані затемнені стійки створюють унікальний ефект даху, що плаває.

 • Майстерність такумі

  Особливий підхід до виконання та увага до деталей наших майстрів Такумі простежується в новому RX L. Практично ідеальні шви на шкіряних сидіннях та високоякісні матеріали надають салону сучасного та витонченого зовнішнього вигляду.

 • Безпека

  Бокові шторки безпеки нового RX L було перепроєктовано, щоб надати пасажирам третього ряду підвищений рівень захисту. Система безпеки Lexus Safety System+ включає систему запобігання зіткненням із виявленням пішоходів та велосипедистів, систему попередження з’їзду автомобіля зі смуги руху, систему адаптивного дальнього світла з технологією BladeScan™, систему розпізнавання дорожніх знаків та адаптивний круїз-контроль.

 • Новаторські технології

  Новий RX L оснащений великим 12,3-дюймовим мультимедійним сенсорним екраном, що забезпечує інтуїтивне керування та легкий доступ до додатків вашого смартфона через Apple CarPlay та Android Auto.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Перегляньте як Lexus RX L виглядатиме в певному кольорі кузова.

Ваш автомобіль може відрізнятися від показаного на зображенні.

ЧОРНИЙ ЛАК (212)

ЧОРНА КОМБІНОВАНА СЕМІ-АНІЛІНОВА ШКІРА

вставки «Бамбук» (LA22)

СТВОРІТЬ СВІЙ RX L СТВОРІТЬ СВІЙ RX L

ДОСВІД ВОДІННЯ RX L

Особлива увага до деталей — ключова характеристика нового RX L. Автомобіль оснащений преміальною функцією «клімат-консьєрж», підсклянниками для пасажирів третього ряду та має індивідуальні зони кондиціювання. Цей кросовер створено саме для вас та ваших пасажирів. Насолоджуйтеся новим RX L.

ДОСВІД ВОДІННЯ RX L

Автомобіль на фото може відрізнятися від пропозиції на вашому ринку. 

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ