ЕЛЕГАНТНЕ СПОРТИВНЕ КУПЕ

LEXUS RC

Створений для того, щоб пробуджувати почуття, Lexus RC 300 - одне з найпривабливіших купе.

ЗУСТРІЧАЙТЕ КУПЕ RC

Спортивне купе, яке демонструє неперевершені характеристики і привертає загальну увагу сміливим дизайном. За рішучою і агресивною зовнішністю купе RC кроїться укорочена колісна база і жорстке шасі, які пропонують як виняткову керованість, так і спритність. Це виразне чотиримісне купе доступне з високоефективним бензиновим двигуном або гібридною силовою установкою, з якими ви можете створити дійсно своє купе RC, яке буде відповідати вашому стилю життя.


 

 
  2017 lexus rc 300h key features
 • Спортивне положення для керування

  Від низького спортивного положення за кермом ви отримаєте реальне відчуття дороги під собою і відчуєте миттєву реакцію автомобіля на щонайменший поворот керма.

 • Електронна система безключового доступу

  Підійдіть до свого RC, навіть не витягаючи ключі з кишені, дверні ручки почнуть підсвічуватися, вітаючи вас, а центральний замок відімкне двері відразу після того, як ви торкнетеся ручки автомобіля.

 • Шкіряне кермо з підігрівом

  Шкіряне кермо з прекрасним оздобленням має спеціальні опори для пальців, а його поперечний перетин зроблено таким чином, щоб тримати його було максимально зручно. У холодну пору року для більш комфортного водіння можна вмикати підігрів керма.

 • Потужність і безпека

  Обладнане системою інтегрованого управління динамікою автомобіля і потужними вентильованими дисковими гальмами, нове купе RC створене, щоб допомогти вам уникнути небезпеки.

 • Потужний бензиновий двигун

  Обладнаний бензиновим двигуном купе RC демонструє миттєвий відгук трансмісії в поєднанні з дивовижною спритністю.

 • Вибір режиму руху

  Ефективність автомобіля можна регулювати шляхом вибору режиму руху. Режим ECO оптимізує витрату пального та зменшує викиди. Режим NORMAL – найкращий варіант для щоденних поїздок, це ідеальний баланс між потужністю, економічністю та комфортом. І, нарешті, режим SPORT або SPORT+ поліпшує відгук трансмісії на натискання педалі акселератора для швидшого прискорення.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Перегляньте як Lexus RC виглядатиме в певному кольорі кузова.

Натисніть машину, щоб повернути

RC 300 F Sport / Чорний лак

ВІДЧУЙТЕ КУПЕ RC

Своїм орієнтованим на водія дизайном, рішучою зовнішністю і прекрасно оздобленим інтер'єром Lexus RC демонструє безперечний баланс міцної потужності і бездоганної витонченості. Якщо коли-небудь і було створене спортивне купе, щоб розбурхати душу, то Lexus RC як раз і здатен це зробити.

ВІДЧУЙТЕ МОДЕЛЬ RC

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ