Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

NX ІЗ САМОЗАРЯДНИМ ГІБРИДНИМ ПРИВОДОМ

МИСТЕЦТВО ПРИВЕРТАТИ УВАГУ

Створений спеціально для міста, цей сміливий кросовер поєднує в собі помітну зовнішність, інтуїтивний дизайн та сучасні технології, гарантуючи неповторні враження від керування автомобілем.

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ NX

Представляючи найновіші тенденції дизайну від Lexus, NX має сміливу комірчасту решітку радіатора зі стильними матованими хромованими деталями та спортивними світлодіодними ліхтарями. Відчуйте максимальну мобільність у місті, обираючи моделі з самозарядним гібридним двигуном або бензиновим турбодвигуном.

2018 lexus nx 300 f sport key features
 • Гібридний привод

  Бездоганно комбінуючи потужність бензинового двигуна та електромоторів, NX 300h гарантує суцільне задоволення від керування автомобілем. При цьому він максимально екологічний та дуже ощадливий у витратах пального.

 • Бензиновий двигун

  Кросовер NX 300 укомплектовано дволітровим бензиновим турбодвигуном з системою безпосереднього впорскування пального, завдяки чому Ви отримаєте незабутні враження від динаміки руху. Швидкий розгін, висока курсова стійкість на прямих та чудова керованість — це характерні риси NX 300.

 • Вишуканий салон автомобіля

  Залишаючись вірними філософії постійного вдосконалення Кайзен, ми створили для NX найвишуканіший салон. Відразу впадає в око 10,3-дюймовий навігаційний дисплей Lexus, а такі деталі, як оббивка з комбінованої шкіри з надточними швами та металеві елементи оздоблення, забезпечують особливі відчуття за кермом.

 • Удосконалена підвіска

  Розроблену із врахуванням найменших деталей і ретельно випробовуну нашими водії-випробувальники Такумі, підвіску було вдосконалено, а адаптивна регульована підвіска (AVS) тепер має до 650 різних режимів роботи.

 • Допомога та підтримка при керуванні автомобілем

  Система безпеки Lexus Safety System + підтримує Dас під час керування автомобілем. Вона допомагає Dам залишатися у смузі руху завдяки системі Lane Keep Assist, безпечно рухатися у потоці автомобілів завляки адаптивному круїз-контролю та передбачати небезпечні ситуації з іншими учасниками дорожнього руху завдяки системі передаварійної безпеки PCS. За потреби система безпеки навіть самостійно може вжити потрібних заходів.

 • Комплектація F SPORT

  Для іще більш яскравих вражень від керування, Ви можете обрати новий NX у комплектаці F SPORT, яка має ексклюзивною радіаторною решіткою з чорним покриттям, удосконалену підвіску,оздоблення салону F SPORT та виразні легкосплавні колісні диски.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ NX

Як заворожливо виливається із тигля розплавлений метал, так NX гармонійно пливе міським ландшафтом. Оснащений інтуїтивними технологіями для максимально комфортного керування автомобілем, він несе красу у кожній деталі: від оздоблених шкірою сидінь до акустичної системи преміум-класу.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ NX

Вищезазначена модель не є типовою для модельного ряду.