2017 lexus lx 570 hero

ЛЕГЕНДАРНИЙ ФЛАГМАНСЬКИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК

LEXUS LX

Надзвичайно міцний і потужний позашляховик з майстерно оздобленим розкішним салоном.

ЗУСТРІЧАЙТЕ ПОЗАШЛЯХОВИК LX

Випробуйте новий Lexus LX – найостанніший прояв культової розкоші Lexus. Розроблений за останніми інтелектуальними технологіями позашляховик LX 570 2017 року випуску зі своїми досконалими заходами безпеки, розкішним розміщенням до семи осіб і неперевершеною свободою переміщення по автодорозі або по бездоріжжю – об’єднує разом безпрецедентні ходові характеристики і безкомпромісну витонченість в одному разючому позашляховику 4x4.


 

 
  2017 lexus lx 570 key features
 • Рамна конструкція

  На відміну від звичайних позашляховиків, у яких кузов і шасі становлять один конструктивний елемент, позашляховик LX має рамну конструкцію, так званий «кузов на рамі», тому міцна нижня рама нейтралізує крутні сили, рухаючись по пересіченій місцевості.

 • Постійний повний привод

  Неабияку здатність долати перешкоди на пересіченій місцевості позашляховику LX забезпечують передній і задній диференціали, само блоківний диференціал TORSEN® та надійний постійний повний привод на всі чотири колеса, який розподіляє крутний момент від двигуна між окремими колесами у залежності від зчеплення кожного.

 • Система адаптації к дорожнім умовам

  LX забезпечує точний контроль крутним моментом і швидкістю, щоб відповідати дорожнім умовам. Система адаптації дорожнім умовам регулює настроювальні параметри гальма і акселератора згідно з вибраним режимом «Багно/Пісок», «Галька», «Грудки» або «Кам'яниста поверхня».

 • Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски

  Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски дозволяє налаштовувати ходові якості LX: «Нормальний» для щоденного руху, «Комфортний» для подорожі на далеку відстань і «Спортивний» для більш динамічної їзди.

 • Вибір бензинового або дизельного двигуна

  Обидві моделі LX мають достатньо потужності, щоб подолати найжорсткіші умови бездоріжжя. Обравши або дизельний двигун V8 з подвійним турбобудуванням, або бензиновий двигун V8, у вас буде достатньо потужності та динамічності кожного разу, коли вони будуть вам потрібні.

 • Black Edition

  Підкресліть свою індивідуальність з автомобілем, який дійсно справляє враження. LX у комплектації Black Edition пропонує виразні елементи екстер’єру, такі як чорна фамільна решітка радіатора, унікальні світлодіодні задні ліхтарі та 21-дюймові ковані диски з 5-ма здвоєними спицями чорного кольору.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Перегляньте як Lexus LX виглядатиме в певному кольорі кузова.

Натисніть машину, щоб повернути

LX 570 Luxury+ / Чорний лак

ВІДЧУЙТЕ ПОЗАШЛЯХОВИК LX

На довершення своїй потужній роботі і міцності, щоб подужати найскладніші виклики бездоріжжя, позашляховик LX також виділяється урбаністичною витонченістю і своєю зовнішністю, що привертає загальну увагу сміливим дизайном, інтелектуальною технологією і незрівнянною завершеністю майстрів Takumi. Позашляховик LX – шедевр, який став вершиною в лінійці позашляховиків Lexus.

ВІДЧУЙТЕ ПОЗАШЛЯХОВИК LX

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ