LS

ФЛАГМАНСЬКИЙ СЕДАН

Нічого не було і близько подібного як седан LS; це незрівнянний шедевр інженерної думки, комфорту і розкоші.

ЗУСТРІЧАЙТЕ СЕДАН LS

Подібно до того як перше покоління LS поклало початок Lexus, новий LS задає бренду більш динамічний напрямок розвитку. Кожне покоління LS по-своєму прагне до підвищеної розкоші, майстерністі виконання, динаміки й безпеки. А новітнє з них також демонструє набагато більш виразний дизайн поряд з чудовими ходовими характеристиками.


 

 
  2018 lexus ls 500h key features
 • Майстерність такумі в інтер'єрі

  Внутрішні панелі дверей оздоблені в ручну у стилі оригамі, мають вставки з дерева Шимамоку, а декоративні деталі, виконані в стилі мистецтва «едо кірко» (виробництво кришталю), доповнюють виготовлені майстрами Такумі шкіряні сидіння в салоні седану LS, в якому можна навіть розмовляти пошепки.

 • Філософія японської гостинності «омотенасі»

  Все виконано в дусі японської гостинності, як тільки ви торкаєтесь ручки дверей, новий седан LS трохи піднімається, щоб вас привітати та допомогти сісти в автомобіль, а також автоматично відкриває валики бічної підтримки спинки сидіння, щоб ще раз вас привітати, коли ви займаєте своє місце за кермом.

 • Система безпеки Lexus Safety System+

  Новий седан LS оснащено системою безпеки наступного покоління Lexus Safety System+. Це результат десятиліть інновацій та ретельного вивчення причин нещасних випадків. Комплекс Lexus Safety System + створено для зменшення трьох основних причин виникнення нещасних випадків на дорогах : лобові зіткнення, ненавмисні виїзди смуги руху та аварії в ночі, за допомогою п'яти інноваційних систем.

 • Регульовані сидиння з 28 рівнями налаштування і масажем шиатсу

  Щоб постійно підтримувати вас в бадьорому стані, передні сидіння мають 28 рівнів налаштувань та можуть виконувати точковий масаж шиатсу, в той час як пасажири на задніх сидіннях можуть насолоджуватися підставкою для ніг, що висувається («Оттоман») з сімома програмами масажу шиатсу із додатковим обігрівом.

 • Аудіосистема Mark Levinson®

  Безтурботну тишу в салоні дозволяє аудіосистемі Mark Levinson®, на основі технології Quantum Logic Immersion з вбудованими в стелю динаміками, створювати унікальне 3D звучання.

 • Бензиновий або гібридний двигун

  Неважливо який двигун ви оберете, гібридний Multi Stage Hybrid, або бензиновий двигун V6 об’ємом 3,5 літра з подвійним турбобудуванням, седан LS продовжуватиме встановлювати еталони потужності, плавності ходу, тиші та економії пального.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Перегляньте як Lexus LS виглядатиме в певному кольорі кузова.

Configure your car

Натисніть машину, щоб повернути

Lexus LS 500h, гібрид 3.5 л., комплектація Executive / Чорний лак

Next steps

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ