LS

ПЕРШИЙ ФЛАГМАНСЬКИЙ СЕДАН

Нічого не було і близько подібного як седан LS; це незрівнянний шедевр інженерної думки, комфорту і розкоші.

ЗУСТРІЧАЙТЕ СЕДАН LS

Результат п'ятирічної творчої праці, принципово новий, флагманський Lexus п’ятого покоління перетворює розкішний седан в повністю новій вид мистецтва. Наші інженери-конструктори завжди розширювали кордони, але цій останній седан LS розширює межі технологій ще більше. Спроектований з самого початку від демонструє прекрасну спритність при керованості і збуджуючий темперамент, при цьому без всяких компромісів до комфорту і розкоші.

    2018 lexus ls 500h key features
 • Майстерність такумі в інтер'єрі

  Оздоблені ручним способом в стилі орігамі внутрішні панелі дверей, вставки з дерева Шимамоку і декоративні деталі, виконані в стилі мистецтва «едо кірко» (виробництво кришталю), доповнюють виготовлені майстрами Такумі шкіряні сидіння в салоні седану LS, в якому можна навіть розмовляти пошепки.

 • Філософія японської гостинності «омотенасі»

  Все виконано в дусі японської гостинності, як тільки ви торкаєтесь ручки дверей новий седан LS трохи піднімається, щоб вас привітати і допомогти сісти в автомобіль, а також автоматично відкриває валики бічної підтримки спинки сидіння, щоб теж вас привітати, коли ви займаєте своє місце за кермом.

 • Система безпеки Lexus Safety System+

  Безумовно, новий седан LS 2018 року також обладнується системою безпеки наступного покоління Lexus Safety System+. Ця система розроблена за сучасними технологіями і зараз включає першу в світі систему розпізнавання пішоходів на дорозі при активному керуванні.

  Do not use the Lexus Safety System instead of normal driving under any circumstances and please read the instructions before operating the system. The driver is always responsible for driving safely.

 • Регульовані місця з 28 рівнями налаштування і масажем шиатсу

  Щоб постійно підтримувати вас в бадьорому стані, передні регульовані місця з 28 рівнями налаштування можуть виконувати точковий масаж шиатсу, в той час як пасажири на задніх сидіннях можуть насолоджуватися підставкою для ніг, що висувається («Оттоман») з сімома програмами масажу шиатсу і додатковими обігрівачами.

 • Аудіосистема просторового звучання Mark Levinson®

  Безтурботну тишу в салоні забезпечує ідеальне розташування системи Марк Levinson® на основі технології Quantum Logic Immersion і вбудовані в стелю динаміки, які створюють унікальне концертне 3D звучання.

 • Бензиновий або гібридний двигун

  Завдяки вибору або гібридного двигуна Multi Stage Hybrid, або бензинового двигуна V6 об’ємом 3,5 літра з двійним турбонаддуванням, седан LS продовжує встановлювати нові позначки для потужності, плавності ходу, тиші і економії пального.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Перегляньте як Lexus LS виглядатиме в певному кольорі кузова.

Configure your car

Натисніть машину, щоб повернути

Lexus LS 500h, гібрид 3.5 л., комплектація Executive / Чорний лак

Next steps

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ