2018 lexus ls 500h hero

ФЛАГМАНСЬКИЙ СЕДАН

LEXUS LS

Нічого не було й близько подібного як седан LS; це незрівнянний шедевр інженерної думки, комфорту та розкоші.

ЗУСТРІЧАЙТЕ СЕДАН LS

Подібно до того як перше покоління LS поклало початок Lexus, новий LS задає бренду більш динамічний напрямок розвитку. Кожне покоління LS по-своєму прагне до підвищеної розкоші, майстерність виконання, динаміки й безпеки. А новітнє з них також демонструє набагато більш виразний дизайн поряд з чудовими ходовими характеристиками.


 

 
  2018 lexus ls 500h key features
 • Майстерність такумі в інтер'єрі

  Внутрішні панелі дверей оздоблені в ручну у стилі оригамі, мають вставки з дерева Шимамоку, а декоративні деталі, виконані в стилі мистецтва «едо кірко» (виробництво кришталю), доповнюють виготовлені майстрами Такумі шкіряні сидіння в салоні седану LS, в якому можна навіть розмовляти пошепки.

 • Філософія японської гостинності «омотенасі»

  Все виконано в дусі японської гостинності, як тільки ви торкаєтесь ручки дверей, новий седан LS трохи піднімається, щоб вас привітати та допомогти сісти в автомобіль, а також автоматично відкриває валики бічної підтримки спинки сидіння, щоб ще раз вас привітати, коли ви займаєте своє місце за кермом.

 • Регульовані сидіння з 28 рівнями налаштування і масажем шиатсу

  Щоб постійно підтримувати вас в бадьорому стані, передні сидіння мають 28 рівнів налаштувань та можуть виконувати точковий масаж шиатсу, в той час як пасажири на задніх сидіннях можуть насолоджуватися підставкою для ніг, що висувається («Оттоман») з сімома програмами масажу шиатсу із додатковим обігрівом.

 • Аудіосистема Mark Levinson®

  Безтурботну тишу в салоні дозволяє аудіосистемі Mark Levinson®, на основі технології Quantum Logic Immersion з вбудованими в стелю динаміками, створювати унікальне 3D звучання.

 • Бензиновий або гібридний двигун

  Неважливо який двигун ви оберете, гібридний Multi Stage Hybrid, або бензиновий двигун V6 об’ємом 3,5 літра з подвійним турбобудуванням, седан LS продовжуватиме встановлювати еталони потужності, плавності ходу, тиші та економії пального.

 • Ексклюзивна система безпеки Lexus Safety System+A

  Оскільки Lexus є лідером у дослідженнях із запобігання ДТП, система безпеки Lexus Safety System+ є стандартним обладнанням будь-якої комплектації LS. До неї входять Система передаварійної безпеки PCS з функцією розпізнавання пішоходів, Система попередження про з’їзд зі смуги руху із системою допомоги утримання в смузі LKA, Система адаптивного дальнього світла AHS, Адаптивний круїз-контроль АСС та Система розпізнавання дорожніх знаків RSA. Для ще кращої підтримки водія ексклюзивно на LS доступна система безпеки Lexus Safety System+A (не доступна для України), яка підносить допомогу водієві на новий рівень. Її особливістю є наявність таких функцій, як Система передаварійної безпеки з функцією попередження про появу пішохода та активним рульовим керуванням, Система виявлення автомобілів, які рухаються у поперечному напрямку спереду і система Lexus CoDrive.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Перегляньте як Lexus LS виглядатиме в певному кольорі кузова.

Натисніть машину, щоб повернути

Lexus LS 500h Executive / Чорний лак

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ