ВІД КОНЦЕПТУ ДО КУПЕ

LEXUS LC

Приголомшливе спортивне купе Lexus LC знаменує початок нової епохи та встановлює нові стандарти в люксовому сегменті.

ЗУСТРІЧАЙТE КУПЕ LC

З випуском розкішного купе LC 500 для Lexus починається нова ера, в основі якої лежить революційний підхід до розробки автомобілів. Так, наприклад, підготовка моделі LC до виробництва була немислима без творчих рішень і кардинально нових концепцій. Попри те, що дизайнерам була надана повна свобода дій, їм довелося вирішувати серйозні завдання: як створити низьку лінію даху, характерну для купе, але при цьому забезпечити комфортну посадку 4 чоловік? Наші дизайнери та фахівці зі створення моделей з глини місяцями працювали над однією-єдиною характерною лінією, прагнучи до досконалості та відмовляючись йти на компроміси. Ніщо не пройшло повз увагу фахівців Lexus.


 

 
  2017 lexus lc key features
 • Відмінно створене купе

  Характерна для Lexus веретеноподібна радіаторна решітка доповнює унікальну конфігурацію передніх фар, а завдяки інженерним рішенням купе LC отримало низько розташований капот. Стосовно задньої частини, лінія вздовж даху салону звужується між широкими колісними арками, посилюючі мускулисту статуру автомобіля.

 • Силовий агрегат

  Тільки для моделей з гібридним двигуном. Модель 500h вперше в світі обладнана чотирьохступеневою гібридною системою Multi Stage. Це V-образний 6-циліндровий 3,5-літровий бензиновий двигун об'єднаний з сучасним електродвигуном і гібридною системою Multi Stage для забезпечення надзвичайно ефективних і динамічних характеристик.

 • Використання легких матеріалів

  Для виготовлення даху і дверних рам купе LC використовується неймовірно міцний та легкий армований вуглецевим волокном пластик. Двері, багажник і капот виробляються з легкосплавного алюмінію, а міцна рама кузова зроблена зі сталі з надвисокою межею міцності на розрив.

 • Орієнтований на водія дизайн

  Ергономічний дизайн передньої панелі надає вам упевненості, щоб насолоджуватися натхненним керуванням. Усі важливі прилади та дисплеї розташовані поруч під рукою. Часто використовувані перемикачі як, наприклад, вибір режиму руху (DMS), сконцентровані навколо керма.

 • Майстерність Такумі

  Відкрийте для себе приголомшуючу майстерність ручної прошивки і ретельного підбору матеріалів для купе LC – від магнієвого перемикача передач і приголомшуючого оздоблення дверей матеріалом Алькантара®, до витончено закінченого, покритого шкірою тактильного важеля перемикання передач.

 • Інтелектуальні технології

  Дисплей з 3D ефектом у стилі концепту LFA, новий мультимедійний екран з сенсорною панеллю і велика кольорова приладова панель на вітровому склі забезпечують вас не тільки потрібною інформацією, але і розважають.

ВІДЧУЙТЕ КУПЕ LC

Коли ми створювали нове купе LC преміум-класу, не були залишені без уваги навіть дрібниці. Відмова йти на будь-який компроміс відобразилася на його спокусливому кузові, для створення якого були задіяні новітні технології й інженерна майстерність. Спроектоване, щоб перевершити всі очікування, купе LC розпочинає нову і захоплюючу еру в історії Lexus.

ВІДЧУЙТЕ КУПЕ LC

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ