ЧАС ВИДІЛЯТИСЬ

LEXUS IS

Преміальний розкішний спортивний седан, який притягує увагу де б він не їхав.

ЗУСТРІЧАЙТЕ СЕДАН IS

Довгоочікуваний, оновлений спортивний седан Lexus IS 300 створений, щоб розділити вашу пристрасть до водіння. Відповідаючи найсміливішим бажанням, він перетворює азарт та яскраві емоції від кермування на легку здобич. Коли ви керуєте оновленим Lexus IS 300, процес руху надихає більше, ніж пункт призначення.


 

 
  2017 lexus is 200t key features
 • Ручна робота досвідчених майстрів Такумі

  Вишукані деталі і оздоблення інтер'єру виділяють седан IS серед інших моделей – ваш пошук найрозкішнішого спортивного седану закінчився. Відкрийте для себе незрівнянну майстерність ремісників Такумі.

 • Неймовірна керованість

  Більш жорсткіше шасі покращує точність кермування, а нова адаптивна перемінна підвіска надає краще зчеплення з поверхнею дороги і кращу керованість автомобілем.

 • Вишуканий і удосконалений контроль

  Нова легка підвіска забезпечує кращу якість кермування, контроль кузова автомобіля, зчеплення з поверхнею дороги і прямолінійну стабільність, а також реакцію кермування і зворотний зв'язок.

 • Досконала аеродинаміка

  Наші інженери-конструктори витратили сотні годин для удосконалення аеродинаміки, зробили майже плоским днище кузова і розробили закрилки, щоб забезпечити економію пального і надзвичайну тиху їзду.

 • Розумний і безпечний

  Система безпеки Lexus Safety System+ може бути визначена як вдосконалена, і включає подачу інтуїтивно зрозумілої інформації для водія, покращений огляд попереду автомобіля, своєчасні попередження про небезпеку і ризик зіткнення, а також автономне гальмування в непередбаченому випадку.

 • Бензиновий двигун

  З вибором бензинового двигуна, вражаючих технічних характеристик обладнання і безліччю опцій, включаючи седан F SPORT, ви можете створити свій, досконалий для вас седан IS.

ВІДЧУЙТЕ СЕДАН IS

Побудований на нашому визнаному заводі в Японії в місті Тахара під наглядом досвідчених майстрів Такумі, оновлений седан IS не тільки має вражаючу зовнішність, але і демонструє неперевершені експлуатаційні показники. Ззовні спереду знаходяться впадаючи в очі веретеноподібна радіаторна решітка в дусі Lexus та футуристичного вигляду світлодіодні фари, в той час як інтер'єр може похвалитися 26-сантиметровими (10,3 дюйми) екраном, прекрасно пошитими шкіряними сидіннями і гравірованими лазером дерев'яними вставками.

ВІДЧУЙТЕ СЕДАН IS

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ