2019 lexus es petrol hero

НОВИЙ ES

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ЕЛЕГАНТНОГО БІЗНЕС-СЕДАНА

Новинка стане подальшим розвитком сучасного напрямку в філософії дизайну Lexus, орієнтованого на більш високу ступінь емоційності.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ LEXUS ES

Шість поколінь Lexus ES досягли значного успіху в сегменті бізнес-седанів. Сьоме покоління моделі має більш амбітне завдання. Модель ES давно завоювала високі оцінки за комфорт, витонченість і розкіш. Нове покоління не тільки розвиває всі ці якості, але також має абсолютно нову платформу, яка дозволила створити більш динамічний і сміливий дизайн кузова і досягти захоплюючого керування автомобілем.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • РАДИКАЛЬНИЙ НОВИЙ ДИЗАЙН

  Автомобіль виглядає низьким і широким, в профіль виконаний в стилістиці купе - низька посадка, низькі лінії даху, капота і багажника. Лінія капота подовжена, збільшена колісна база - вдалося створити пропорції низького і обтічного кузова.

 • НОВИЙ ДВИГУН 2,5 ЛІТРІВ

  2,5 літровий 4-циліндровий двигун з безпосереднім вприском пального. При його виготовленні були використані технології високоефективного згоряння палива, що стало можливо завдяки лазерній обробці сідел клапанів.

 • НОВА ПЛАТФОРМА GA-K

  Платформа Global Architecture-K стала чудовою базою для реалізації того підходу, який дизайнери і конструктори бачили для нового ES. При створенні образу нового покоління моделі були використані ті переваги, які відкриває ця платформа для формування низьких і широких пропорцій автомобіля. При цьому роблячи вигляд автомобіля ще більш елегантним саме як розкішного седана.

 • ПРОСТІР І КОМФОРТ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ДРУГОГО РЯДУ

  Найвищий рівень тиші, контроль звуків і шумів - подальше втілення ДНК моделі ES. Приголомшливий простір для всіх пасажирів, особливо на задньому ряду. Відстань між рядами збільшилася до 1025 мм, що забезпечує більший комфорт.

 • УНІКАЛЬНІ ВСТАВКИ «ХАДОРІ»

  «Хадорі» - орнамент, джерелом натхнення при створенні якого служили гострі форми традиційних японських мечів. Цей дизайн був розроблений з використанням ручної роботи майстрів Такумі. Фрагменти, що нагадують коливаються хвилі, з'єднуються в єдину картину, створюючи тривимірний ефект, причому орнамент виглядає по-різному в залежності від кута зору.

 • ПОКРАЩЕНА БЕЗПЕКА

  Система запобігання зіткнень PCS (Pre-Collision System) тепер здатна розпізнавати пішоходів як в світле, так і в темний час доби, велосипедистів - в світлий час доби.

 • АУДІОСИСТЕМА ПРЕМІУМ-КЛАСУ MARK LEVINSON PUREPLAY

  Аудіосистема Mark Levinson® PurePlay з 17 динаміками вперше буде представлена на новому Lexus ES. Технологія PurePlay використовує різні прийоми для досягнення видатного якості звуку в салоні автомобіля: точне опрацювання звукової сцени, розробка самих динаміків на рівні кращих світових стандартів і їх вивірене розміщення, що не мають аналогів технології настройки і відновлення стисненого цифрового сигналу.

Next steps

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ