2019 lexus es petrol hero

НОВИЙ ES

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ЕЛЕГАНТНОГО БІЗНЕС-СЕДАНА

Новинка стане подальшим розвитком сучасного напрямку в філософії дизайну Lexus, орієнтованого на більш високу ступінь емоційності.

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ LEXUS ES

Шість поколінь Lexus ES досягли значного успіху в сегменті бізнес-седанів. Сьоме покоління моделі має більш амбітне завдання. Модель ES давно завоювала високі оцінки за комфорт, витонченість та розкіш. Нова платформа, на якій побудовано це покоління, не тільки покращує всі ці якості, вона також дозволила створити ще динамічніший та сміливий дизайн кузова, щоб керування автомобілем стало більш захопливим.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • РАДИКАЛЬНИЙ НОВИЙ ДИЗАЙН

  Автомобіль виглядає низьким і широким, в профіль виконаний в стилістиці купе - низька посадка, низькі лінії даху, капота і багажника. Завдяки подовженій лінії капота та збільшеній колісній базі вдалося створити пропорційний, низький та обтічний кузов.

 • НОВИЙ ДВИГУН

  2,5-літровий 4-циліндровий двигун з безпосереднім впорскуванням палива. При його виготовленні були використані технології високоефективного згоряння пального, що стало можливо завдяки лазерній обробці сідел клапанів.

 • ПРОСТІР ТА КОМФОРТ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ДРУГОГО РЯДУ

  Найвищий рівень тиші, контроль звуків й шумів - подальше втілення ДНК моделі ES. Приголомшливий простір для всіх пасажирів, особливо на задньому ряду. Збільшена до 1025 мм відстань між рядами забезпечує більший комфорт.

 • УНІКАЛЬНІ ВСТАВКИ «ХАДОРІ»

  «Хадорі» - орнамент, джерелом натхнення при створенні якого служили гострі форми традиційних японських мечів. Цей дизайн був розроблений з використанням ручної роботи майстрів Такумі. Фрагменти, що нагадують коливання хвиль, з'єднуються в єдину картину та створюють тривимірний ефект, крім того, орнамент виглядає по-різному в залежності від кута зору.

 • ПОКРАЩЕНА БЕЗПЕКА

  Система запобігання зіткнень PCS (Pre-Collision System) тепер здатна розпізнавати пішоходів як у світлий, так і в темний час доби, велосипедистів - у світлий час доби.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Подивіться як виглядатиме Lexus ES в певному кольорі кузова.

Configure your car

Натисніть машину, щоб повернути

Lexus ES 250, комплектація Luxury / Чорний лак

Next steps

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ