2017 lexus es 250 hero

ES

СПРАВДІ РОЗКІШНИЙ ДОСВІД КЕРУВАННЯ

Витончений Lexus ES знову встановлює стандарти у рівні витонченості та розкошу седанів бізнес-класу.

ЗУСТРІЧАЙТЕ LEXUS ES

Оновлений Lexus ES створено, щоб перевершувати сподівання; його гладкі, рельєфні лінії підкреслюються сміливим та виразним стилем. Цей неповторний і динамічний вигляд доповнюється всередині затишного салону не менш новаторськими засобами безпеки, інтуїтивно зрозумілими технологіями та безпрецедентним комфортом. Lexus ES змушує переосмислити уявлення про те, яким може бути розкішний седан.

2017 lexus es 250 key features
 • Незрівнянний комфорт

  Водій та передній пасажир мають можливість індивідуально налаштовувати підігрів або вентиляцію своїх сидінь за бажанням. Це стає доповненням до безумовної розкоші і є особливо приємним в екстремальних погодних умовах.

 • Розкішний дизайн

  Розкішно оздоблене шкірою крісло водія має регулювання у 10-ти напрямках, а тризонний клімат-контроль забезпечує індивідуальну температуру для водія і пасажирів.

 • Розумний і безпечний

  Система безпеки Lexus Safety System+ включає подачу інтуїтивно зрозумілої інформації для водія, кращий огляд попереду автомобіля, своєчасні попередження про небезпеку і ризик зіткнення, а також автономне гальмування в аварійній ситуації.

 • Удосконалений і покращений контроль

  Продумана і вивірена геометрія підвіски Lexus ES забезпечує кращу стійкість завдяки точно налаштованим амортизаторам та збільшеній жорсткості кузова, що також значно знижує шум і вібрації.

 • Плавна і тиха їзда

  Блискучий дизайн забезпечує Lexus ES надзвичайно низький коефіцієнт аеродинамічного опору, що забезпечує спокійну й тиху їзду. Окрім зниження шуму і вібрацій, досконала аеродинаміка підвищує ефективність використання пального.

 • Незрівнянний комфорт

  Водій та передній пасажир мають можливість індивідуально налаштовувати підігрів або вентиляцію своїх сидінь за бажанням. Це стає доповненням до безумовної розкоші і є особливо приємним в екстремальних погодних умовах.

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Перегляньте як Lexus ES виглядатиме в певному кольорі кузова.

Configure your car

Натисніть машину, щоб повернути

ES 250 Business / Чорний лак

ВІДЧУЙТЕ ES

Динамічні контури ES формують його елегантний і спортивний вигляд. Але ще більше захоплення викликають відчуття, які можна отримати, перебуваючи за кермом цього автомобіля; широка панель приладів, технології та ергономіка сповнені справжньої якості. Поки ви насолоджуєтеся керованістю та динамікою автомобіля, ваші пасажири високо оцінять простір для ніг і тишу салону ES.

ВІДЧУЙТЕ СЕДАН ES

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

Next steps

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ