1. New Cars
  2. Загальний огляд

RX Executive+

5-дверний кросовер

Чорний (212)

Ціна від

2098278.0

Моторизація

3,5-літровий (бензин)

Гарантія

36 місяців або на 100 тис. км

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ОСОБЛИВОСТІ

ЕКСТРАШИРОКИЙ ГОЛОВНИЙ ДИСПЛЕЙ

Головний дисплей Head-Up (HUD) (240 мм x 90 мм) дозволяє віддзеркалювати дані про автомобіль на вітрове скло. Завдяки цьому водій може перевірити навігаційні команди або налаштування аудіосистеми, не відриваючи погляд від дороги.

КЛІМАТ-КОНСЬЄРЖ/ТЕХНОЛОГІЯ NANOE®

Система клімат-контролю Climate Concierge автоматично регулює температуру салону, сидінь і керма. Датчики відстежують температуру тіла пасажирів на задніх сидіннях, регулюють параметри кондиціонера й обігрів сидінь. Окрім того, технологія nanoe® очищує повітря завдяки наночастинкам, даруючи ефект зволоження для шкіри і волосся.

ІНТЕГРАЦІЯ СМАРТФОНА

Новий RX дозволяє легко синхронізувати смартфон з Apple CarPlay або Android Auto, щоб отримати доступ до музики та мобільних додатків через центральний 12,3-дюймовий сенсорний екран.

RX Фотодобірка

Огляд  360°

Повноекранний режим Закрити
Перетягніть, щоб повернути Перетягніть, щоб повернути

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Executive+ з двигуном 3,5-літровий (бензин), трансмісією 8-ступенева автоматична трансмісія (повний привод) 4×4 у кольорі Білий f sport (083) та з інтер'єром Бежева комбінована шкіра / Чорні фактурні вставки (LB04) на сторінці або в мережі

офіційних дилерів Lexus  в Україні.