ПРИЄДНАТИСЯ ДО "МІЙ LEXUS"

Створіть обліковий запис "Мій Lexus", щоб мати змогу насолоджуватися світом неймовірних функцій та вмісту.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Умови використання порталу “Мій Lexus” 

Ласкаво просимо до “Мій Lexus”. Ці Умови регулюють використання доменів та субдоменів клієнтського порталу “Мій Lexus” на lexus.ua. Користуючись порталом “Мій Lexus” або пов’язаними з ним сайтами, де застосовуються ці Умови використання, Ви погоджуєтеся з наступними умовами та загальними принципами.

Перед використанням порталу “Мій Lexus”, Вам необхідно ознайомитися та прийняти ці Умови використання, Положення про конфіденційність, а також надати згоду на обробку персональних даних.

Приймаючи ці Умови використання, Ви також погоджуєтеся з тим, що використання окремих елементів порталу “Мій Lexus”може регулюватися окремими умовами або правилами відповідних постачальників послуг («Постачальник послуг»), які Ви також приймаєте (див. нижче пункт 12).

Користування порталом відбувається на Ваш власний ризик і Ви несете відповідальність, у тому числі, але не виключно, за ефективність, точність і результат використання порталу. Використання порталу (зокрема, ресурсу «Планувальник подорожей») за жодних обставин не може бути підставою і/або виправданням порушення Вами чинного законодавства, зокрема Правил дорожнього руху. Власник та/або адміністратор сайту не несуть відповідальності за збитки або витрати (реальні чи можливі), що можуть виникнути у зв'язку з Порталом, його використанням або неможливістю використання, а також за будь-які протиправні дії відносно третіх осіб, пов'язані з використанням порталу. Власник та/або адміністратор сайту не несуть відповідальності за зону покриття та якість картографічних даних

 

1. Ваш обліковий запис


Використовуючи портал “Мій Lexus”, Ви самостійно відповідаєте за збереження конфіденційності щодо Вашого облікового запису та пароля, а також за обмеження доступу до комп'ютера з метою запобігання несанкціонованого доступу до вашого облікового запису. Ви погоджуєтеся прийняти на себе відповідальність за всі дії, які відбуваються з Вашим обліковим записом або паролем. Ви повинні вжити всіх необхідних заходів для збереження пароля в таємниці й безпеці.

 

Будь ласка, перевірте достовірність та повноту інформації, наданої при реєстрації на порталі, та підтримуйте її в актуальному стані. Отримати доступ і оновити більшу частину інформації можна в розділі "Мій профіль".

 

Власник та адміністратор сайту залишають за собою право відмовляти в доступі до порталу, припиняти дію облікових записів, видаляти або редагувати наповнення порталу на власний розсуд.

 

2. Кукі-файли

 

Кукі-файл - буквено-цифровий ідентифікатор, який передається на жорсткий диск Вашого комп'ютера через веб-браузер, щоб надати можливість системі розпізнавати Ваш браузер і забезпечувати спеціальними функціями.

  • Довідкове меню більшості веб браузерів розповість, як запобігти прийому Вашим браузером нових кукі-файлів, отримати повідомлення про надходження кукі-файлів та відключити функцію повністю. Крім того, ви можете відключити або видалити подібні дані, які використовуються надбудовами браузера, наприклад, такі як Flash-куки, змінивши відповідні налаштування чи відвідавши сайт їхнього виробника. Однак, оскільки кукі-файли дозволяють користуватися деякими з особливостей порталу “Мій Lexus”, ми рекомендуємо залишити їх увімкненими.
  • Рекомендуємо видаляти кукі-файли після завершення роботи на комп'ютері загального користування.

 

3. Доступ до порталу “Мій Lexus”

 

Адміністратор та власник порталу намагатимуться забезпечити постійний доступ до порталу і безпомилковість даних. Однак, зважаючи на особливості функціонування Інтернет-мережі, безперебійний та безпомилковий доступ не може бути гарантовано. Крім того, Ваш доступ до порталу іноді може бути припинено або обмежено через ремонт, технічне обслуговування або завантаження нових об'єктів чи функцій. Ми намагатимемося обмежити частоту і тривалість будь-якого такого призупинення або обмеження. Адміністратор та власник сайту не гарантують доступність або якість контенту, який розміщений на порталі.

 

4. Доступ до порталу

 

Адміністратор та власник порталу надають Вам обмежений доступ і можливість особистого, некомерційного використання цього порталу. Завантаження будь-якої інформації або даних (крім кешування сторінок) або внесення змін до окремих частин порталу забороняється, окрім як на підставі попередньо отриманої письмової згоди від правовласника. Забороняються також (а) будь-який перепродаж або комерційне використання порталу або будь-якої його частини (б) будь-який збір, копіювання і використання поданих на порталі інформації та матеріалів (в) будь-яке використання порталу або його вмісту без дозволу правовласника (г) будь-яке завантаження або копіювання інформації цього порталу з метою передачі її третім особам або (д) будь-яке використання даних, програм-роботів або схожих способів збору та вилучення даних.

 

Цей портал або будь-яку з його частин не може бути відтворено, продубльовано, скопійовано, продано, перепродано, відвідано або іншим чином використано в комерційних цілях без попередньої письмової згоди правовласника.Ви не маєте права здійснювати жодної з наступних дій:

  1. Використовувати знак будь-який знак для товарів і послуг (торговельну марку), логотип або будь-яку інформацію (включаючи зображення, текст, макет сторінки або її дизайн) без письмової згоди правовласника;
  2. Використовувати мета-теги або інший «прихований текст», використовувані на цьому порталі без попередньої письмової згоди власника порталу;
  3. Діяти нечесно або непрофесійно, заохочуючи до непрофесійної поведінки
  4. Копіювати, дозволяти або забороняти використання, надавати ліцензії або субліцензії, публікувати, транслювати, передавати, розповсюджувати, відтворювати, демонструвати, продавати, здійснювати ребрендинг або іншим чином передавати дані порталу, крім випадків, передбачених цими умовами;
  5. Намагатися або фактично обходити будь-який засіб безпеки;
  6. Видаляти попереджувальні маркування або інші повідомлення про право інтелектуальної власності на будь-який об’єкт, розміщений на порталі;
  7. Збирати, використовувати або передавати будь-яку інформацію, отриману з порталу, в тому числі персональні дані.

Будь-яке несанкціоноване використання порталу припиняє право на доступ та використання порталу.

 

5. Торговельні марки

 

Усі торговельні марки, логотипи та комерційні найменування, розміщені на цьому порталі, а також дизайн порталу (візуально-графічні та текстові елементи, розміщені на порталі), програмне забезпечення порталу належать «Тойота Мотор Корпорейшн» (Toyota Motor Corporation of Japan), «Тойота Мотор Юроп» (Toyota Motor Europe, TME), Підприємству з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна» або третім особам

 

Графічні елементи, логотипи, заголовки сторінок, кнопки і скрипти і назви послуг є розпізнавальними знаками або фірмовим стилем власника сайту і не повинні використовуватися третіми особами у зв'язку з продуктом або послугою, які не належать адміністратору або власнику сайту, у формі, яка може ввести в оману стосовно такого продукту чи послуги або способом, що принижує або дискредитує власника або адміністратора порталу.

 

Усі інші розпізнавальні знаки, які не належать адміністратору чи власнику порталу та розміщені на порталі, є власністю відповідних правовласників, які можуть бути афілійованими або не афілійованими з власником або адміністратором порталу особами.

 

Будь-яке використання, завантаження для постійного зберігання, копіювання або розповсюдження будь-яких елементів порталу (включаючи всі текстові елементи та всю розміщену на порталі інформацію) без отримання письмової згоди правовласника забороняється.

 

6. Постачальники послуг

 

Окремі елементи порталу можуть функціонувати за допомогою ресурсів Постачальників послуг. Ми не несемо відповідальності за роботу таких ресурсів, не несемо жодних гарантій чи зобов’язань щодо таких послуг.


7. Відшкодування збитків

 

Адміністратор або власник порталу не несуть відповідальності за збитки, понесені Вами в результаті використання порталу.


8. Внесення змін

 

Ми залишаємо за собою право змінювати цей портал, політики та умови його використання, включаючи ці Умови, в будь-який час. Ви зобов’язані дотримуватися діючих політик та умов на момент використання порталу, якщо інше не встановлено чинним законодавством. Якщо будь-яке з положень цих Умов виявиться недійсним або з певних причин не матиме законної сили, це конкретне положення буде відокремлене і не впливатиме на дійсність та юридичну силу решти положень.

 

9. Відмова (виключне застереження)


Власник та адміністратор порталу залишають за собою право застосувати свої права та засоби правового захисту в будь-якій ситуації, коли ви порушите ці Умови.

 

10. Правила та умови Постачальників послуг


Використання ресурсу «Планувальник подорожей» регулюється окремими умовами відповідного Постачальника послуг, посилання на які наведено нижче. Будь ласка, уважно прочитайте їх, перш ніж продовжити: www.google.com/intl/uk/policies/

 

Зобов'язання щодо Вашої конфіденційності


Ваша конфіденційність – наш головний пріоритет. Ваша довіра до нашої продукції, послуг і нашої команди - одна з наших ключових турбот. Для того, щоб надати Вам найкращий досвід користування порталом “Мій Lexus”, ми зосереджені на неухильному поліпшенні всього, що ми робимо. Для досягнення цієї мети ми будемо збирати, використовувати, передавати і зберігати дані. Ви заслуговуєте бути поінформованими найпрозорішим способом про те, як ми обробляємо і захищаємо ці дані. Будь ласка, приділіть кілька хвилин, щоб прочитати це Положення про конфіденційність

 

Використання даних для поліпшення Вашого досвіду

Наша гостинність

Коли Ви відвідуєте портал “Мій Lexus”, ми просимо Вас надати нам основну особисту інформацію, таку як ім'я, адреса електронної пошти, дані про належний Вам автомобіль, тощо.

 

Полегшуючи Ваше життя

Ми тримаємо напохваті Ваші контактні дані, щоб визначити Вас наступного разу. Таким чином, Ви надаєте свої дані тільки один раз.

 

Погоджуючись з принципами повного положення про конфіденційність, Ви надаєте згоду компанії Toyota Motor Europe NV/SA (юридична адреса Avenue Du Bourget 60 1140 Брюссель, Бельгія) на обробку персональних даних способами, викладеними в цьому положенні. Якщо Ви хочете, щоб ми не зв'язувалися з Вами, будь ласка, змініть свої налаштування у вкладці «Мій профіль» > «Мої уподобання».


ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ


Компанія Toyota поважає Вашу конфіденційність. Цим положенням про конфіденційність визначено порядок використання компанією даних, які ви надаєте нам при використанні веб-порталу “Мій Lexus”. Будь ласка, прочитайте наступне для того, щоб зрозуміти особливості роботи з персональними даними.

 • Приймаєте та погоджуєтеся з Умовами використання порталу “Мій Lexus”;
 • Приймаєте та погоджуєтеся з цим Положенням про конфіденційність та надаєте згоду компанії Toyota Motor Europe NV/SA (юридична адреса Avenue Du Bourget 60 1140 Брюссель, Бельгія, надалі – «ТМЕ» або «ми») на обробку Ваших персональних даних;
 • Надаєте згоду на обробку персональних даних ПІІ «Тойота-Україна».


Група компаній Toyota Group і мережа офіційних дилерів

Це положення про конфіденційність поширюється на будь-які персональні дані, отримані ТМЕ.

 

Ми можемо передати персональні дані членам нашої мережі офіційних дилерів. Ці офіційні дилери є незалежними юридичними особами, що не належать ТМЕ, але такі дані не будуть використовуватися в будь-яких інших цілях, окрім пов’язаних з продукцією Lexus та сервісним обслуговуванням.

 

Персональні дані, які отримуються через портал “Мій Lexus”

Ми можемо збирати і обробляти про Вас такі дані:

 

 • Інформація, яку Ви надаєте нам

Ви можете надати нам інформацію про себе, створюючи обліковий запис на порталі “Мій Lexus”, заповнюючи форми на сайті www.lexus.ua або при комунікації з нами або нашими партнерами по телефону, засобами електронної пошти, через соціальні медіа або іншим чином. Це включає в себе інформацію, яку ви надаєте при здійсненні будь-якого запиту, використовуючи цей сайт (наприклад, отримання інформації про послуги або товари Lexus), або якщо ви повідомите про проблему з нашим сайтом.

Інформація, яку Ви надаєте нам, може включати ваше ім'я, адресу електронної пошти, інформацію про Ваш автомобіль Lexus, тощо. Ми не будемо збирати чутливі персональні дані про Вас через цей сайт.

 

 • Інформація, яку ми зберігаємо про Вас

Цей портал використовує серверні журнали, які записують Вашу взаємодію з точки зору веб-сторінок, які ви відвідуєте. Програмні інструменти, які ми використовуємо для збору інформації, включають файли кукі, лог-файли і маяки точок доступу Wi-Fi. Отримані дані ми використовуємо для здійснення аналізу використання сайту і дослідження будь-яких проблем його продуктивності.

Ми не використовуємо автоматично зібрані дані для ідентифікації окремих користувачів інтернету, якщо ми не вважаємо, що вони можуть бути причетні до незаконної, зловмисної або образливої поведінки.

 

 • Інформація, яку ми отримуємо з інших джерел

Ми тісно співпрацюємо з певними третіми сторонами, в тому числі з офіційними дилерами Lexus, іншими підприємствами групи Toyota, ретельно відібраними бізнес-партнерами, субпідрядниками в технічних службах, постачальниками послуг здійснення аналізу і пошуку інформації і можемо отримувати інформацію про Вас від них.

 

Cookies / Файли кукі

Наш сайт використовує файли Cookie (кукі), щоб відрізнити Вас від інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам надавати Вам кращий досвід при перегляді нашого веб-порталу, а також дозволяє нам здійснювати удосконалення сайту. Ми не використовуємо кукі для збору персональних даних, що надають змогу ідентифікувати Вас за ім’ям

 

Для отримання більш докладної інформації про файли кукі, які ми використовуємо, і мету їх використання перегляньте умови використання технології HTTP-Cookie.

 

Використання персональних даних, зібраних на цьому порталі

Ми використовуємо персональні дані, які Ви надаєте нам, тільки для наступних цілей:


 • Для виконання Вашого запиту через цей портал, наприклад, щоб надати Вам конкретний продукт, послугу або інформацію, яку Ви запросили. Будь ласка, зверніть увагу, що деякі запити можуть бути виконані за допомогою офіційного дилера.
 • Для того, щоб за Вашим бажанням надати інформацію про інші продукти та послуги Lexus.
 • Для зв'язку з Вами у разі виникнення проблеми при виконанні Вашого запиту.
 • Для технічного використання в цілях забезпечення Вашої безпеки і охорони.
 • Для здійснення рекламної та маркетингової діяльності, забезпечення зв'язків з громадськістю, включаючи рекламу і маркетинг бізнесу і діяльності компанії Toyota, вивчення споживчих переваг, а також сприяння зв'язкам з громадськістю в зв'язку з бізнесом та діяльністю компанії.
 • Для відстежування місцеположення з використанням даних про місцезнаходження (наприклад, щоб надати Вам інформацію щодо планування поїздки або місцезнаходження найближчого центру Toyota/Lexus).
 • Для маркетингових досліджень, аналізу даних і пошуку несправностей. При використанні даних для аналізу використовуються тільки узагальнені дані, а не дані що дозволяють ідентифікувати користувача.
 • Для того, щоб оновити і поліпшити цей сайт, а також для встановлення рівня його ефективності.
 • Для забезпечення надійності і безпечності цього сайту.
 • Для виявлення чи запобігання неналежній, шкідливій або образливій поведінці користувачів порталу.
 • Відповідно до постанови суду або регулюючого органу.

Зверніть увагу, що ми можемо блокувати окремі облікові записи, щоб запобігти використанню цього сайту для пересилання небажаних електронних повідомлень.

Якщо ви вирішили отримувати інформацію, використовуючи тільки певний спосіб зв'язку (наприклад, тільки за допомогою смс або електронної пошти), то видаліть або деактивуйте будь-які дані, що стосуються іншої форми спілкування. Ви можете відмовитися від отримання подальших повідомлень від нас в будь-який час, змінивши параметри користувача у вкладці «Мій профіль» > «Мої уподобання».


Розкриття Ваших даних

Ми можемо передавати Ваші персональні дані певним компаніям-партнерам, в тому числі нашій дилерській мережі, щоб дозволити їм виконувати Ваші конкретні запити. Ваші персональні дані ніколи не буде продано будь-якій стороні, і не буде надано будь-якій особі або організації за межами TME, окрім контрагентів ТМЕ, її афілійованих осіб та мережі офіційних дилерів. Ми не будемо використовувати Ваші персональні дані для будь-яких цілей, про які ми Вам не повідомимо.

 • Використання розпорядників персональних даних та третіх осіб

Ми можемо користуватися послугами посередників для виконання Ваших запитів, щоб відстежувати активність на нашому сайті, включаючи портал “Мій Lexus” і виконувати аналіз даних і оптимізацію сайту, портал “Мій Lexus”. Всі компанії, послугами яких ми користуємося, зобов'язані зберігати Ваші персональні дані в безпеці і обробляти їх (тобто зберігати, обробляти і, за потреби знищувати) відповідно до наших інструкцій. Ваші персональні дані не будуть використовуватися для будь-яких цілей, про які Ви не були обізнані.

Ми не будемо отримувати Ваші чутливі персональні дані через цей сайт.


 • Обмін даними

Всі наші офіційні дилери є незалежними групами або компаніями. Вони зобов’язані мати відповідні гарантії безпеки даних і не повинні використовувати дані для будь-яких цілей, крім тих, які вказані в наданій Вами згоді.


Забезпечуючи безпеку інформації про Вас

Ми гарантуємо вжиття відповідних технічних та організаційних заходів безпеки для захисту Ваших персональних даних від неправомірного використання, знищення та випадкової втрати або розкриття. У разі залучення третьої особи для надання послуг, що включають обробку Ваших даних, ми зобов’язуємося переконатися в наявності у цієї сторони відповідних систем безпеки та уповноважимо обробляти Вашу інформацію вказаним способом.

Повна безпека передачі інформації через Інтернет не може гарантуватися. У той час як ми зробимо все можливе, щоб захистити Ваші персональні дані, ми не можемо абсолютно гарантувати безпеку будь-яких даних, що передаються на наш сайт. Будь-яка передача даних здійснюється на ризик відправника. Після отримання Вашої інформації, ми будемо використовувати суворі процедури і функції забезпечення безпеки для запобігання несанкціонованого доступу.


Постійно оновлюючи Вашу інформацію

Для нас дуже важливо підтримувати точні і оновлені записи Ваших персональних даних. Ми будемо регулярно перевіряти дані, які ми зберігаємо про Вас і вживати розумних заходів, щоб переконатися в тому, що будь-які неточні або застарілі дані будуть видалені, знищені або відповідно змінені.


Де Ми зберігаємо Ваші персональні дані

Надаючи свої персональні дані, Ви погоджуєтеся на їх передачу, зберігання і обробку. Ми приймаємо всі розумні заходи для забезпечення того, щоб Ваші дані зберігалися надійно і їхня обробка здійснювалась відповідно до цього положення про конфіденційність та застосовного законодавства.

Посилання на сайти третіх осіб

Цей портал може містити посилання на і з інших сайтів (наприклад, зовнішні сайти соціальних медіа). Якщо такі сайти нам не належать, ми не несемо жодної відповідальності за те, яким чином вони обробляють Ваші персональні дані. Вам рекомендується перевірити політику конфіденційності кожного сайту, перш ніж надати будь-які персональні дані до нього.

Ваші права

Ви маєте право попросити нас не обробляти Ваші персональні дані для маркетингових цілей. Перед отриманням Ваших даних ми повідомимо про мету їх використання. Ви можете реалізувати своє право щодо заборони на обробку Ваших даних, вибравши відповідні поля у вкладці «Мій профіль» > «Мої уподобання».

Ви можете відкликати свою згоду на продовження обробки персональних даних, які Ви надали нам на цьому сайті в будь-який час, змінивши налаштування, використовуючи функцію відписки, включену в усіх наших маркетингових матеріалах.

У разі відкликання Вашої згоди на використання персональних даних, які Ви надали нам через цей портал, ми вилучимо ці дані з наших баз даних і вимагатимемо, що афілійовані особи та контрагенти, які теж мають доступ до цих даних, зробили те ж саме. Відкликання Вами наданої згоди на обробку персональних даних унеможливить здійснення окремих операцій з використання сайту та порталу “Мій Lexus”.

Зміни до Положення про конфіденційність

Слід зазначити, що ми можемо змінити положення про конфіденційність без попереднього повідомлення. Рекомендуємо періодично ознайомлюватися з положенням про конфіденційність, щоб побачити будь-які оновлення або зміни.

Щоб зареєструватися, необхідно прийняти Умови використання
Я прочитав і погоджуюся з Політикою конфіденційності Lexus