САМОЗАРЯДНИЙ ГІБРИД LEXUS

ПЕРЕВАГИ ГІБРИДІВ

Технологія самозарядних гібридів Lexus дозволяє зменшити негативний вплив автомобіля на довкілля та заощадити ваші кошти. Завдяки чудовому показнику споживання пального та зменшеному рівню викидів ви можете заощадити на обслуговуванні та експлуатації автомобіля.

«ЗЕЛЕНІ» ТЕХНОЛОГІЇ

Наші самозарядні гібридні системи є екологічно безпечними та зменшують рівень викидів шкідливих газів до однієї десятої згідно зі стандартом Євро-6 від 2014 року.

У великих європейських містах є зони з нульовим рівнем викидів. Однією з цілей ЄС є створення території, де б не здійснювався негативний вплив на клімат.

В’їзд до цієї зони заборонений для автомобілів з високим рівнем викидів, або ж вони повинні заплатити за це. Самозарядні гібриди Lexus Hybrid з низьким рівнем викидів можуть вільно та безкоштовно пересуватися цією територією.

    2019 lexus hybrid benefits greener
    2019 lexus hybrid benefits lower costs

ПЕРЕВАГИ

ЗНИЖЕНІ ВИТРАТИ

Самозарядні гібридні автомобілі ефективніші та більш економічні у користуванні та обслуговуванні у порівнянні з дизельними моделями.

Зниженні витрати на технічне обслуговування

У довгостроковій перспективі можна значно заощадити кошти, оскільки у гібридній системі альтернативно реалізовано такі елементи, як зчеплення, стартер, генератор тощо.

Окрім того, вартість заміни запчастин значно зменшується, оскільки гальмівні колодки та шини гібрида Lexus менше зношуються, що дозволяє заощадити.

Щорічна перевірка стану гібридної системи (Hybrid Health Check) – це найкращий спосіб переконатися, що ви отримуєте максимум від гібридів Lexus.

ПРОСТІШЕ КОРИСТУВАННЯ

Самозарядний гібрид Lexus не потребує зарядки. А також дизельного палива. Жодних компромісів. Вам не потрібно підключати гібрид Lexus до розеток. Він завжди напоготові до будь-яких пригод.

    2019 lexus hybrid benefits easier to run