2017 lda mentor hero

НАСТАВНИКИ

НЕРІ І ХУ Архітектори і міждисциплінарні дизайнери

Лінден Нері (Lyndon Neri) і Розанна Ху (Rossana Hu),співзасновники «Neri & Hu Design and Research» працювали над проектами по всьому світу, які поєднують сумісні дизайнерські дисципліни з метою створення нових парадигм в архітектурі. У 2013 році вони були введені до зали слави американського дизайну інтер’єрів. «Neri & Hu» впевнені, що дослідження є ключовим інструментом, оскільки кожен проект приносить набір контекстних результатів. Надаючи послуги із архітектури, інтер’єрів, генерального планування, графіки і дизайну продукту, «Neri & Hu» визнає, що сучасні проблеми пов’язані зі спорудами, виходять за межі традиційної архітектури. Замість використання шаблонного дизайну, роботи «Neri & Hu» створюються у динамічній взаємодії досвіду, деталей, матеріалів, форм і світла.


 

 
  2017 lda mentor neri hu

МАКС ЛАМБ Дизайнер

Робота Макса Ламба (Max Lamb) грає з традиціями робочого сільського пейзажу – пляж в якості ливарного виробництва, кар’єр в якості майстерні, зрубані тиси як об’єкт і джерело матеріалу. Він однаково зачарований містом та його можливістю адаптуватись і реагувати на різні середовища, створювати витвори, які є унікальними для свого часу і місця. Макс не прагне ні до використання одного матеріалу або процесу, ні до використання дизайну, як засобу для вирішення проблем. Він використовує якості, які характерні для матеріалу, щоб виявити його природні тенденції та красу. Його методи як високо- так і низько- технологічні. Макс, водночас, і дизайнер і виробник, співпрацює з ливарними виробництвами і фабриками в залежності від масштабності чи складності проекту. Тим не менш, існує послідовність в принципах, що він використовує – чистота матеріалу, торжество процесу і людських можливостей та їх обмеженість.


 

 
  2017 lda mentor max lamb

ЄЛЕНА МАНФЕРДІНІ Дизайнер і архітектор

Єлена Манфердіні (Elena Manferdini) – засновниця і власниця ательє Манфердіні, Венеція, штат Каліфорнія, створила проекти з дизайну, архітектури і мистецтва в США, Європі та Азії. Серед них – павільйон музею сучасного мистецтва у Лос-Анджелесі. Її фірма співпрацює із всесвітньо відомими компаніями, такими як «Swarovski» і «Sephora». Роботи Єлени були відзначені в публікаціях у таких виданнях, як «Elle», «Vogue» і «New York Times». Нині, як випускник кафедри інституту архітектури Південної Каліфорнії, вона виступає на міжнародному рівні і читає лекції у MIT, Princeton, Tsinghua University та Bauhaus. У 2013 Єлена отримала стипендію COLA на підтримку виробництва оригінальних витворів мистецтва. У 2011 році вона отримала престижний щорічний гранд від асоціації артистів США, а її проект «Blossom design for Alessi» був удостоєний нагороди «Good Design Award».


 

 
  2017 lda mentor elena manferdini

SNARKITECTURE Художники і архітектори

В 2008 році Даніель Аршам (Daniel Arsham) і Алекс Мустонен (Alex Mustonen) заснували «Snarkitecture», експериментальну практику взаємодії між архітектурою і мистецтвом на певній території. Розділяючи взаємну зацікавленість у взаємозв’язку мистецтва і архітектури, ще зі студентських років в Купер Юніон у Нью-Йорку, їхній перший проект був для «Dior Homme». Запозичивши частково свою назву із фантастичної поеми Л’юїса Керола «Полювання на акулу», «Snarkitecture» створює довготривалі масштабні архітектурні проекти і функціональні об’єкти з новим і оригінальним цільовим призначенням, створюючи,таким чином, моменти здивування і взаємодії, що дозволяє людям вступати в безпосередній контакт із навколишнім середовищем. Перетворюючи буденне в екстраординарне, «Snarkitecture» створює непередбачувану архітектуру.


 

 
  2017 lda mentor snarkitecture