1. Discover Lexus
  2. Design
  3. Lexus Design Awards
  4. 2020 open for entries
ШВИДКІ ДІЇ

LEXUS DESIGN AWARD 2020 – ВІДКРИТО ПРИЙМАННЯ ЗАЯВОК

Дизайн для кращого майбутнього

Уже восьмий рік поспіль Lexus Design Award шукає нові таланти серед дизайнерів у всьому світі. Це унікальна програма, що має на меті надихнути на створення інноваційного дизайну для кращого майбутнього. Наразі триває прийомання заявок на участь у щорічному конкурсі.


Передбачення. інновації. захоплення.

Учасники мають продемонструвати креативні ідеї, що відповідають трьом ключовим принципам бренда Lexus: передбачати, впроваджувати інновації та захоплення. Також необхідно враховувати потреби людей та суспільства. Прийомання заявок на участь у восьмому щорічному конкурсі Lexus Design Award 2020 відкрито з 1 серпня до 14 жовтня 2019 року.


Виграйте участь у кураторській програмі в Нью-Йорку.

На початку 2020 року Lexus оголосить імена шістьох фіналістів, котрі візьмуть участь в ексклюзивній кураторській програмі в Нью-Йорку. Вони отримають можливість попрацювати під керівництвом видатних дизайнерів з різних галузей. Кожен фіналіст отримає до 3 000 000 єн (понад 25 000 доларів США) на створення прототипу дизайнерського проекту. Ці роботи будуть представлені в рамках інсталяції Lexus на Тижні дизайну 2020 в Мілані.


Інновації, що надихають

Програму створено в 2013 році для підтримки креаторів-початківців. Наразі вона продовжує надихати на створення інноваційних дизайнерських рішень для кращого майбутнього. Щороку кількість заявок на участь у конкурсі зростає. Торік митці з 65 країн надіслали 1 548 дизайнерських проектів, більшість з яких впроваджують можливості технологій.