2019 lexus lda banner

LEXUS DESIGN AWARD

LEXUS DESIGN AWARD 2019 РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК

Компанія Lexus International оголошує про початок прийому заявок на участь у престижному міжнародному конкурсі дизайну Lexus Design Award 2019. З моменту заснування у 2013 році цей конкурс завжди був платформою для нових дизайнерів і творців, чиї роботи допомагають створювати краще майбутнє для всього людства. Щорічне змагання привертає увагу тисяч молодих творчих талантів з усього світу, які прагнуть отримати бажану нагороду за інноваційний дизайн.
Мета програми завжди залишалася незмінною ― зробити світ кращим за допомогою дизайну. І зараз, як ніколи раніше, вона є чіткою та зрозумілою, адже сьомий конкурс відбудеться під девізом «Дизайн заради кращого майбутнього» (Design for a Better Tomorrow).
Ідеї, запропоновані у рамках конкурсу новим поколінням дизайнерів, повинні враховувати не лише три фундаментальні принципи бренда Lexus ― «Передбачати», «Впроваджувати інновації» та «Інтригувати», ― але й потреби суспільства майбутнього. Перед учасниками стоїть завдання розробити інноваційні та свіжі творчі рішення у сфері дизайну. Водночас їхні ідеї та проекти повинні захопити та зацікавити глядачів, а головне ― членів журі.
Імена шістьох фіналістів будуть оголошені на початку 2019 року, а членів журі та наставників ― восени 2018 року. Минулого року фіналістів Lexus Design Award оцінювали такі корифеї дизайну, як сер Девід Аджайє, Snarkitecture і Formafantasma.
Члени журі оберуть шість найкращих проектів, автори яких отримають можливість створити робочі прототипи з бюджетом до 3 млн японських єн (понад 25 тис. доларів) під керівництвом всесвітньо відомих наставників. Прототипи буде представлено на Міланському тижні дизайну 2019*. Саме тут один із фіналістів отримає Гран-прі конкурсу.
Готувати фіналістів до Мілана будуть відомі наставники. Це унікальна можливість для молодих творців отримати безцінні знання та досвід під керівництвом професіоналів.
Сайт конкурсу Lexus Design Award: LexusDesignAward.com
Офіційні хештеги: #LexusDesignAward; #MilanDesignWeek
* Найбільша в світі виставка дизайну, також відома як Salone Del Mobile, на якій проводять події та представляють свою продукцію провідні бренди і дизайнери у багатьох категоріях, серед яких меблі, мода та текстиль.