ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ LEXUS

КОНЦЕПТУАЛЬНІ АВТОМОБІЛІ

Наші сміливі та яскраві концептуальні автомобілі визначають напрямок розвитку Lexus. Своєю непередбачуваною енергією вони ведуть нас в майбутнє і роблять неможливе можливим.

РОЗШИРЮЮЧИ ГОРИЗОНТИ

Заглядаючи в майбутнє, ми можемо сказати, що ми залишаємося відданими автомобілям, які нас також надихають на нові звершення. На наших сміливих концепт-карах ми вивчаємо майбутнє Lexus. Оригінальність концепт-карів LF-FC, LF-SA і UX воістину вражає. Прем'єри цих автомобілів на міжнародних автосалонах незмінно викликали захоплення глядачів і змушували їх серця битися частіше.

 • 
 

 
  lexus LF 30 hero

  КОНЦЕПТ-КАРИ

  LF-30 ELECTRIFIED

  Постійно прагнучи втілювати інновації та гарантувати клієнтам дивовижні враження, компанія Lexus представила власну стратегію розвитку Lexus Electrified для наступного покоління електромобілів.

 • 
 

 
  lexus ls concept tokyo motor show hub hero

  КОНЦЕПТ-КАР

  LS+

  Lexus презентував флагманський концепт-кар LS+, в якому втілено майбутній вигляд седанів LS та застосування технологій автоматизованого керування.

 • 
 

 
  2017 lexus ux hero

  КОНЦЕПТ-КАР

  UX

  Розробка концепт-кара UX велася в Європейському центрі дизайну Lexus. З самого початку ця модель була орієнтована на задоволення потреб прогресивних міських водіїв, які не уявляють життя без сучасних технологій.

 • 
 

 
  2017 lexus concept cars lf fc

  КОНЦЕПТ-КАР

  LF-FC

  Вражаючий концептуальний автомобіль LF-FC є виразом іміджу, що постійно розвивається, розкоші і нашого прагнення повною мірою передбачати майбутнє для наших клієнтів

 • 
 

 
  2017 lexus lf sa hero

  КОНЦЕПТ-КАР

  LF-SA

  Зухвалий. Несподіваний. Емоційний. Створений для міста. Новаторство LF-SA втілено в кожному його елементі, від компактної і стрімкої зовнішності до дивно просторого салону.