lexus wltp hero

WLTP: ВСЕСВІТНЬО ГАРМОНІЗОВАНІ ТЕСТОВІ ПРОЦЕДУРИ ДЛЯ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий метод випробування з раціонального споживання пального і викидам СО2.

З 80-х років 20-го сторіччя, викиди СО2 нових європейських автомобілів і споживання пального перевірялися згідно з Новим європейським їздовим циклом (NEDC). З 1 вересня 2017 року була введена нова процедура випробувань Всесвітньо гармонізовані тестові процедури для легкових автомобілів (WLTP), яка дає як покупцям, так і власникам автомобілів реалістичніше розуміння роботи автомобіля.

    lexus wltp section nedc to wltp

ВІД NEDC ДО WLTP: ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ?

З розвитком технологій в автомобілебудуванні і зміни умов руху назріла необхідність замінити Новий європейський їздовий цикл (NEDC), що діє майже 40 років. Новий метод випробувань WLTP, крім надання точнішого способу обчислення і порівняння споживання пального і викидів СО2 автомобілем, передбачає реальніші умови проведення випробувань, тому отримані вимірювання краще відображають їздові характеристики автомобіля при експлуатації на дорогах.

ПЕРЕВАГИ WLTP:

Покращенний випробувальний цикл

Динамічні випробування, які більше відображають дійсну поведінку автомобіля при керуванні.

Збільшений час

Випробування тривають протягом 30 хвилин, що на 10 хвилин більше.

Динамічніші етапи

52% в міських умовах і 48% за містом.

Збільшена відстань

Випробувальна трасса збільшена вдвічі, до 23.25 кілометрів

Збільшена середня і максимальна швидкості

Середня швидкість до 46,5 км/г (збільшення на 12,5 км/г), максимальна швидкість до 131 км/г.

Додаткове обладнання

Беруться до уваги додаткові засоби на автомобілі, що знижують викиди CO2 і споживання пального.

Перемикання передач

Кожен автомобіль матиме різні, а не фіксовані, точки перемикання передач.

Температура при проведенні випробувань

Вимірювання проводяться при температурі 23°C (значення CO2 заміряються до 14°C) у порівнянні з 20-30°C.

ПОЯСНЕННЯ

У період з вересня 2017 по вересень 2018 року, всі автомобілі, що знов випускаються, повинні проходити нову процедуру випробування WLTP (малотоннажний комерційний транспорт проходитиме ці випробування на рік пізніше). Першою моделлю автомобіля Lexus, яка буде сертифікована згідно з WLTP в 4-му кварталі 2017 року, стане модель RC F.

Ми в Lexus вітаємо перехід до нової процедури випробування WLTP, яка дасть нашим клієнтам точнішу основу для підрахунку споживання пального і рівня викидів СО2. Будучи лідером в боротьбі за мінімальний вплив автомобілів на навколишнє середовище, ми витратили десятиліття на дослідження, щоб зробити автомобілі більш екологічно безпечними, і почали застосовувати новітні технології, наприклад, гібридну силову установку. Вона вже довела своє значення в зменшенні викидів газів, які викликають парниковий ефект, що сприяє створенню суспільства, яке піклується про чистоту навколишнього середовища.

 •     lexus wltp quote full width
      lexus wltp quote

  «ГІБРИДНА СИЛОВА УСТАНОВКА – ОСНОВА НАШОЇ ПРОГРАМИ, ЩО СПРИЯЄ СКОРОЧЕННЮ ВИКИДІВ СО2 НАШИХ АВТОМОБІЛІВ НА 90% ДО 2050 РОКУ У ПОРІВНЯННІ З 2010 РОКОМ».

  Д-р Йохан Ван Зіл (Johan van Zyl), Президент і генеральний директор компанії Toyota Motor Europe
    lexus wltp section everyday tests

НОВІ ВИПРОБУВАННЯ, РЕАЛІСТИЧНІШІ РЕЗУЛЬТАТИ

Нова процедура випробування WLTP гарантує, що отримані лабораторні вимірювання на цей час краще відображають умови, в яких опиняються водії в повсякденному житті. Це означає, що споживання пального і рівень викидів СО2, вказані для нових автомобілів, - значно краще відображають значення, яких можливо фактично досягти.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Споживання пального мого автомобіля реально зміниться?

  Ні, фактичне споживання пального вашого автомобіля залишиться таким же як і було, але, ймовірно, для вашого автомобіля буде підвищено офіційне значення CO2, а споживання пального, завдяки жорсткішій процедурі випробувань WLTP, наблизиться до величини, яку ви спостерігаєте.

 • Чи буде споживання пального і рівень викидів CO2 після проходження процедури WLTP відповідати тому, на що я можу очікувати?

  Як і процедура NEDC, WLTP продовжує залишатися лабораторним випробуванням. Залежно від стилю і умов керування, можливі деякі розбіжності між офіційними значеннями і значеннями, отриманими власником автомобіля.

 • Чому на моєму автомобілі несподівано підвищилося значення NEDC?

  Протягом перехідного періоду (до кінця 2020 року) значення NEDC формуватимуться паралельно зі значенням WLTP. Оскільки колишня процедура NEDC більше не використовуватиметься, норми передбачають, що значення CO2 за WLTP переводитимуться назад до еквівалентних значень NEDC з використанням «коефіцієнта кореляції». Це здійснюватиметься з використанням або засобів моделювання, розроблених Європейською комісією, або шляхом фізичного повторного випробування, яке може привести до підвищених значень CO2 для вашого автомобіля згідно з NEDC, оскільки це буде оновленою версією NEDC (на основі WLTP).