Car Service M8

ВЛАСНИКАМ

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ми пропонуємо виключно індивідуальний підхід з турботою про вас та ваш автомобіль Lexus.

ПЕРЕВАГИ СЕРВІСУ LEXUS

Наша команда кваліфікованих технічних спеціалістів та фахівців забезпечує винятковий рівень сервісу і гарантує підтримання експлуатаційної якості вашого автомобіля Lexus на найвищому рівні.

    car service key features A
 • КВАЛІФІКОВАНІ ТЕХНІЧНІ СПЕЦІАЛІСТИ LEXUS

  Роки досвіду у технічній сфері та години спеціальної підготовки гарантують найвищу кваліфікацію наших фахівців Lexus, а також доводять їхню відданість справі та глибоке розуміння кожної моделі Lexus. Проведення регулярних технічних і технологічних інструктажів дає повну впевненість, що знання наших технічних фахівців завжди актуальні й унікальні.

 • ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ LEXUS

  Деталі Lexus розроблені та виготовлені з такою ж увагою до дрібниць, як і до наших автомобілів, що проходять щоденне тестування технічними спеціалістами Lexus. Ваш дилер Lexus використовує високотехнологічне діагностичне та сервісне обладнання, спеціально вироблене для обслуговування вашого автомобіля Lexus.

 • ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЗАСОБИ ДІАГНОСТИКИ

  Відповідні інструменти діагностики мають найважливіше значення для вашого швидкого повернення за кермо. Діагностична перевірка забезпечує оперативну та точну оцінку стану вашого автомобіля і підтверджує джерело проблем. З регулярним оновленням оригінального програмного забезпечення для інструментів діагностики Lexus ви можете бути впевнені в найефективнішому обслуговуванні та оптимальній діагностиці автомобіля.

 • ДОГЛЯД ЗА ВАШИМ АВТОМОБІЛЕМ LEXUS ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ПЕРІОДУ

  І для абсолютно нового автомобіля Lexus, і для автомобіля, чий пробіг перевищує 100 000 км, обслуговування передбачає перевірку всіх компонентів, регулювання та заміну мастильних матеріалів і фільтрів відповідно до віку та пробігу автомобіля.

 • ЗОВНІШНЯ ПЕРЕВІРКА БЕЗПЕКИ LEXUS

  Зовнішня перевірка безпеки Lexus — це тестування технічним спеціалістом Lexus усіх ключових компонентів вашого автомобіля Lexus: шин, керма, гальм, системи освітлення, кузова, рівня вихлопів та рідин. Після завершення ви отримаєте звіт про зовнішню перевірку безпеки з інформацією про необхідність термінової роботи чи роботи, яка може знадобитися найближчим часом. Ви можете замовити зовнішню перевірку безпеки у будь-який час у місцевому дилерському центрі Lexus.

 • ДІАГНОСТИКА ГІБРИДНОЇ СИСТЕМИ

  Діагностика гібридної системи - комплексна перевірка, що передбачає огляд кваліфікованим технічним спеціалістом усієї гібридної системи та надання детального письмового звіту з переліком проблем, які потребують обслуговування.