2018 lexus ownership LexusGenuineParts hero

ВЛАСНИКАМ

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ LEXUS

Наші висококваліфіковані технічні спеціалісти використовують виключно оригінальні запасні частини Lexus, кожен елемент яких виконаний з винятковою майстерністю та точністю, як і ваш автомобіль Lexus. Оригінальні запасні частини Lexus забезпечують найкращу експлуатаційну якість, комфорт та безпеку для вас і вашого автомобіля; а також покриваються гарантією Lexus.

 •     parts why choose portrait

  ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ LEXUS

  ЧОМУ СЛІД ОБИРАТИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ LEXUS

  Навіть дрібниці є важливими для наших майстрів Такумі, і це означає, що кожна деталь відіграє вагому роль у процесі керування.

  З автомобілем, що складається виключно з оригінальних деталей і аксесуарів Lexus, ви отримаєте найвищу якість до найдрібніших деталей.

  Наші експерти піклуються про ваш автомобіль і гарантують підтримання його бездоганного технічного стану і максимально ефективної роботи на довгі роки. Завдяки перевагам, включно з гарантією на запасні частини, прозорістю ціноутворення, найширшим вибором запасних частин Lexus та багаторічним досвідом у сфері гібридних технологій, відвідування вашого місцевого дилерського центру Lexus забезпечить прекрасний результат.

 •     tyres where portrait

  ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ LEXUS

  ДЕ ПРИДБАТИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ LEXUS

  Ваш місцевий дилер Lexus має у наявності всі запчастини Lexus, які можуть знадобитися для ремонту або оздоблення вашого автомобіля, що гарантує ваше повернення за кермо якомога швидше.